Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

“Gaziye Değer Katanlar” ödüllendirildi

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR -

“Gaziye Değer Katanlar” ödüllendirildi
Bu içerik 440 kez okundu.

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyizoğlu’nun, Gazi Üniversitesi Mezunları Derneği tarafından “Gazili Dostu Özel Ödülü”ne layık görüldüğü bildirildi.

Feyzioğlu ödülünü, Çankaya Belediyesi Yılmaz Güney Sahnesi’nde düzenlenen “Gaziye Değer Katanlar” ödül töreninde, Dernek Başkanı Oya Hacıalioğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri ile TÜSİAV Genel Başkanı Veli Sarıtoprak’ın elinden aldı.

Gazi Üniversitesi’ne katkı sunan, üniversiteye vefa duygusu ile bağlı kişi ve kurumların ödüllendirildiği törende konuşan Feyzioğlu, ödülün kendisi için özel bir anlam taşıdığını söyledi.

TBMM’de görüşülmekte olan ve Gazi Üniversitesi’nin de dahil olduğu bazı üniversitelerin bölünmesine ilişkin tasarının yanlışlığına dikkat çeken Feyzioğlu, milletvekillerini bir kez daha düşünmeye davet etti.

Feyzioğlu törende Gazi Üniversitesi Mezunları Derneği tarafından ödüle layık bulunan Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ın ödülünü de verdi.

Feyzioğlu’nun yanı sıra şu isimler ödüle layık görüldü:

Prof. Dr. Şükrü Kızılot – Vefa Ödülü / Celalettin Solmaz – Gazili Dostu Özel Ödülü / Fethi Yaşar – Gazili Dostu Özel Ödülü / Veli Sarıtoprak – Gazili Dostu Özel Ödülü / Nevzat Karpuzcu – Gazili Dostu Özel Ödülü / Ampute Futbol Milli Takımı – Gazili Değerler Ödülü / Nesibe Aydın – Gazili Değerler Ödülü / Sezai Bacaksız – Gazili Değerler Ödülü / Yavuz Donat – Gazili Değerler Ödülü / Erdoğan Çolak – Gazili Değerler Ödülü / Orhan Aydın – Gazili Değerler Ödülü / Halim Ateş – Gazili Değerler Ödülü / İlham Süheyl Aygül – Gazili Değerler Ödülü

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X