Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

“Milas zeytinyağına en kolay şekilde ulaşılmasını sağlayalım”

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR -

“Milas zeytinyağına en kolay şekilde ulaşılmasını sağlayalım”
Bu içerik 445 kez okundu.

TARİŞ 153 No’lu Milas Zeytin ve Zeytinyağı Tarım Satış Kooperatifi Yönetimi, bir süre önce seçimlerini yapan Milas Ticaret ve Sanayi Odasına kutlama ziyaretinde bulundu.

MİTSO Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Kooperatif Başkanı Kamil Gül, Kooperatif Asbaşkanı Mustafa Yaşar Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyeleri Abdurrahman Ateşoğulları ve Osman İlhan, Birlik Delegeleri Mehmet Dursun Ertuğrul, Suat Özcan Kayrak, Hüseyin Sami Yaşar ve Hüseyin İnpınar’dan oluşan TARİŞ heyeti, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’e yeni dönemde başarılar dileyip, MİTSO’nun Milas zeytinyağının kalitesinin yükseltilmesi ve tanıtımının yapılması için yaptığı çalışmalara teşekkür ederek, bu desteğin devam etmesini istedi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de TARİŞ yöneticilerine teşekkür ederek, “Biz, Milas zeytin ve zeytinyağının kalitesinin yükseltilmesini, markalaşmasını ve tanıtılmasını istiyoruz. Bunun için çaba gösteriyoruz.MİTSO’nun coğrafi işaret almış olması zeytinyağımızın pazar değerini arttırdı.Daha gidecek yolumuz çok.Artık Milas’ta kaliteli zeytinyağı üretiliyor fakat bunu tüketiciyle buluşturmamız lazım.Bunun için de mutlaka Bodrum karayolu kenarında modern bir satış yeri açmak gerekiyor.TARİŞ bunu yapabilir.TARİŞ, Bodrum karayolu kenarında modern bir satış yerini en kısa sürede açmalı. Biz de destek olalım; bir an önce böyle bir satış yeri açalım. Bodrum’a bu yıl gelecek milyonlarca insan var; bu insanların Milas zeytinyağına en kolay şekilde ulaşmasını sağlayalım” dedi.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’in Bodrum karayolu kenarında satış yeri açılması önerisini olumlu karşılayan TARİŞ Kooperatif Başkanı Kamil Gül, bunun için uygun bir yer araştıracaklarını söyleyerek, “Biz size ve sizin şahsınızda MİTSO’ya zeytin ve zeytinyağımızın tanıtımı için gösterdiğiniz çaba ve yaptığınız çalışmalar için çok teşekkür ediyoruz” dedi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X