Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Başkan Muhammet Tokat’tan Ramazan Ayı Mesajı

Adem KANKAYNAR -

Başkan Muhammet Tokat’tan Ramazan Ayı Mesajı
Bu içerik 487 kez okundu.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat Ramazan ayı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Ramazan ayının tüm insanlığa huzur ve mutluluk getirmesini dileyen Başkan Tokat mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Tüm İslam Alemi tarafından heyecan ve coşkuyla karşılanan Ramazan Ayı;  toplumsal yaşamımızda birlik, dayanışma, yardımlaşma duygularının egemen olduğu ve bu yönüyle birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine büyük katkı sağladığı bir aydır.

Ramazan Ayı’nın yaydığı maneviyatın birlik, dayanışma, hoşgörü ve barış ortamına da katkı sağlayacağına inanıyor, Milas Belediyesi olarak halkımızın Ramazan Ayı’nı esenlikli bir biçimde geçirmesi için çalışmalar yürütüyoruz.

Kent merkezinde ve mahallelerimizde bulunan tüm camilerimizin iç ve dış bakımlarını tamamlayarak, kentimizin ibadethanelerinin Ramazan’a hazırlanmasına katkı sunduk. Ramazan ayı boyunca her yıl olduğu gibi bu yılda iftar yemeklerimize devam edeceğiz.

 Bu düşüncelerle; Mübarek Ramazan ayının ülkemizde, ilçemizde tüm İslam aleminde yarattığı birleştirici gücün, dünyada barışın ve huzurun hüküm sürdüğü günlerin başlangıcı olması en büyük arzumuzdur. Ramazan ayının hemşehrilerimize, İslam alemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X