Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Milas’a 10 bin begonvil, zakkum, gül ve çeşitli ağaç fidanı bağışlandı

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR

Milas’a 10 bin begonvil, zakkum, gül ve çeşitli ağaç fidanı bağışlandı
Bu içerik 604 kez okundu.

Dünyanın en büyük begonvil fidanlığına sahip olan Ağaoğlu Turizm İnşaat A.Ş.’nin Milas’ın Dörttepe mahallesindeki Sera ve Botanik Bahçesi, yaşadığımız çevreyi güzelleştirmek için vatandaşlara dağıtılmak üzere Milas Belediyesi’ne toplam 10 bin fidan desteği sağladı.

Sera ve Botanik Bahçesinde bin bir çeşit süs bitkisi ve çeşitli türlerde ağaç fidanları yetiştiren Ağaoğlu Turizm İnşaat A. Ş., dünyanın en büyük begonvil fidanlığına sahip olmakla birlikte, yaşadığımız çevrenin güzelleştirilmesi için çalışma başlattı.

Şehirleri, evleri ve bahçeleri yeşille buluşturmak için başlatılan çalışma kapsamında Milas Belediyesi’ne toplam 10 bin çiçek ve fidan desteği yapıldı. Milas Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri tarafından teslim alınan begonvil, zakkum, gül ve çeşitli ağaç fidanları, ilerleyen günlerde çevre düzenlemelerinde kullanılacak ve bir kısmı da vatandaşlara dağıtılacak.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, şehrin yeşillenmesine büyük katkı sunan Ağaoğlu Turizm İnşaat A.Ş. yetkililerine ve personeline teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X