Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Bisikletli Süvarilerimiz Gökova’da

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Bisikletli Süvarilerimiz Gökova’da
Bu içerik 551 kez okundu.

Muğla Bisiklet Derneği organizasyonu olan ve ana sponsorluğunu ACCEL Bisiklet Carroro’nun üstlendiği Gökova Bisiklet Yarışları 8 Mayıs tarihinde yapıldı.

Milas adına MİDOBİS’İN 3 Bisikletli Süvarinin katıldığı Bisiklet Yarışlarına 300’e yakın sporcu katıldı.Doğanın, denizin ve güzelliğin tutkunları olan Bisikletçilerinin 5 günlük zorlu yarışı 8 Mayıs günü Gökova’da başladı. İlçemiz Milas adına Bisiklet yarışlarına katılan MİDOBİS Üyeleri Serdar Murat Sarı, Dağlar Devecioğlu ve Hakkı Özerten 5 gün süren zorlu parkurları olan yarışı başarıyla tamamladılar.

Bu yıl 12.Gerçekleşen ve 245 Km lik bir parkuru olan Gökova Bisiklet Yarışlarının ilk günü 52 Km lik Menteş Akbük ikinci günü 25 km lik Akbük-Ören üçüncü günü 68 km lik Ören Mazı – Bodrum dördüncü günü 56 km lik Datça Marmaris ve beşinci gün 53 km lik Marmaris Akyaka yolu Bisikletlerle aşıldı.

 İlçemiz Milas adına Gökova Bisiklet Yarışlarına katılan 3 MİDOBİS Üyesi sporcumuz zorlu parkurları olan bu yarışta başarılı bir şekilde pedal çevirerek yarışı tamamladılar.

Dostluğun birlik ve beraberliğin ve sporun sevgi ile birleştiğinde ki gücünü ortaya koyan bu önemli yarışta Bisiklet ve Doğa Sevdalıları Muğla’nın enfes güzelliklerini de görme şansını yakalamış oldular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X