Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Milasspor Masterlerı Kıbrıs Masterlarıyla Oynuyor

ÖNDER Haber / Hüseyin ACAR -

Milasspor Masterlerı Kıbrıs Masterlarıyla Oynuyor
Bu içerik 536 kez okundu.

2017-2018 Türkiye Ege Bölgesi Masterler Ligi üçüncüsü Milasspor Masterler Futbol Takımı, Ören Şehir Stadyumunda 19 Mayıs Cumartesi günü (bufün), İlçemizi ziyarete gelen Kıbrıs Masterler Futbol Takımı ile bir hazırlık karşılaşması yapacak.

Geçtiğimiz ay içerisinde Antalya’da yapılan Masterler Türkiye Şampiyonasında ilimizi ve ilçemizi temsil eden ve çeyrek  finale kadar yükselen Mor Beyazlı Milasspor Masterler Futbol Takımının Teknik Sorumluluğunu Hasan Ali Arıkan yapıyor.

 Milas’ta futbol oynamış eski futbolcuların oluşturduğu Milasspor Futbol Takımı Genel Koordinatörü Erkan İşli, kuruluşlarının birinci yılında katıldıkları Ege Bölgesi Masterler Liginde elde edilen üçüncülük ve sonrasında katıldıkları Antalya Türkiye Masterler Şampiyonası ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmede Milasspor Masterler Futbol Takımının gelecek sezon çok daha başarılı işlere imza atacağını vurgulayarak, “Antalya Turnuvası takımımız için oldukça farklı bir tecrübe oldu” dedi.

Dostluk Maçı

Bugün saat  17:00’de, Ören Şehir Stadyumun ‘da Kıbrıs Masterler Futbol Takımı ile oynayacakları hazırlık maçı ile ilgili de bilgiler veren Erkan İşli, yapılacak müsabakanın sadece bir spor karşılaşması olduğunu vurgulayarak, “önemli olan yeni dostluklar, yeni arkadaşlıklar edinmektir” dedi.

Kıbrıslı dostlarımızı Milas ve Ören’de ağırlamaktan onur duyduğunu dile getiren Erkan İşli, “umut ediyorumki dostluğumuz sadece bir maçla sınırlı kalmayacak ve gelecek yıllara da yansıyacaktır” diyerek, duygu ve düşüncelerini belirtti.

Bodrum’la da oynadılar

Geçtiğimiz günler içerisinde ülkemize gelen ve önce Bodrum’u ziyaret eden ve Bodrumspor Masterlar Futbol Takımı ile bir hazırlık maçı oynayan Kıbrıs Masterler Futbol Takımı, bugün de Ören’de Milasspor Masterler Futbol Takımı ile karşılaşacak.

 Bodrum Şehir Stadyumunda oynanan karşılaşmayı 4-1 kazanan Kıbrıs Masterler Futbol Takımı, Ören’de oynayacağı karşılaşma sonrasında Milasspor Masterler Futbol Takımı sporcuları ile birlikte bir akşam yemeğinde buluşarak, spor sohbetlerini devam ettirecekler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X