Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Mylasa Spor Kulübü Madalya İle Döndü

ÖNDER Haber / Hüseyin ACAR -

Mylasa Spor Kulübü Madalya İle Döndü
Bu içerik 548 kez okundu.

Milas Mylasa Spor Kulübünün Bisiklet Sporcuları 9 Mayıs Antalya Belek’te yapılan Uluslar arası Bisiklet Federasyonu tarafından düzenlenen UCI GranFonda Yarışlarında Milas’ı temsil ettiler.Antrenörleri Haki Güngör nezaretinde yarışlara katılan Mylasa Spor Kulübünün Bisiklet sporcularından Alperen Özkan üçüncülük kürsüsüne çıkarak yarışlardan madalya ile döndü.

Aynı turnuvada Milas adına yarışan diğer sporcularımızdan Berkay Esenkaya dördüncü, Eren Kaymakçı kategorisinde altıncı oldu.

Bisiklet yarışlarında Milas adına yarışan sporcularımızdan Ömer Faruk Özerten müsabakalar sırasında yaşanan bir kazaya karışmasına rağmen müsabakadan çekilmeyerek yarışı tamamladı.

Antalya’da yapılan Bisiklet Yarışlarıyla ilgili olarak gazetemize bir açıklama yapan Mylasa Spor Kulübü Antrenörü Haki Güngör Mylasa Spor Kulübünün her sporcusunun Milas adına katıldığı her yarışmada başarılı olmak için mücadele ettiğini belirterek Milas’ın adını duyurmak için gereken her çabayı harcadıklarını belirtti.

Sporcuları adına üzüldüğü tek noktanın okul sporlarında sporcularının Bisiklet Yol Yarışlarında il birincisi olmalarına rağmen 9-10 Mayıs tarihleri arasında Kastamonu da yapılan okul sporları yol yarışları Bisiklet Şampiyonasına Milas’tan hiçbir kurumun araç desteği vermemesi nedeniyle yarışlara katılamadık diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X