Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Komutanları, Başkan Tokat’ı makamında ziyaret etti.

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR-

Komutanları, Başkan Tokat’ı makamında ziyaret etti.
Bu içerik 482 kez okundu.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığına bağlı TCG Fırtına Hücumbotu’nun Güllük liman ziyareti kapsamında, 4. Hücumbot Filotillası Komodoru Dz. Alb. Meriç Katipoğlu, TCG Fırtına Komutanı Dz. Bnb. Kadir Düzkantar ve TCG Kaş Gemi Komutanı Dnz. Ütgm. Onur Dikerler Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret ettiler.Beyaz Fırtına tatbikatı nedeniyle Güllük limanına demir atan bot komutanları, sabah 10:00’da Milas Atapark’a gelerek Atatürk büstü önüne çelenk sundu. Çelenk sunumu ardından Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret eden komutanlar, yürütülen Beyaz Fırtına tatbikatı hakkında Başkan Tokat’a bilgi aktardı.

4. Hücumbot Filotillası Komodoru Dz. Alb. Meriç Katipoğlu; “Deniz Kurdu, Beyaz Fırtına gibi çeşitli adlarda yılda iki defa olmak üzere tatbikatlar düzenliyoruz. Bu tatbikatlarımız Efes tatbikatıyla da bağlantılı şekilde gerçekleşiyor.Tatbikatlarımız iki safhadan oluşuyor.Bunların ilkini dün akşam gerçekleştirdik.İkinci safhasını ise 21 Mayıs’ta gerçekleştireceğiz. Beyaz Fırtına kapsamında  dün Güllük limanına demirledik ve bu sabah da Atatürk büstüne Çelenk sunma törenimizi gerçekleştirdik. Bu anlamda sizleri de makamınızda ziyaret etmek istedik” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tokat, Milas’ın tarihi, kültürel ve ekonomik yapısı hakkında 4. Hücumbot Filotillası Komodoru Dz. Alb. Meriç Katipoğlu’na  ve beraberindeki komutanlara bilgi aktardı ve ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X