Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Katkıda bulunanlara Teşekkür Belgeleri verildi

Adem KANKAYNAR -

Katkıda bulunanlara Teşekkür Belgeleri  verildi
Bu içerik 635 kez okundu.

Bu sene 11 - 13 Mayıs tarihleri arasında İkincisi gerçekleştirilen Uluslararası Milas Balık Festivali ve Çocuk Oyunları Şenliği’ne emeği geçenlere, düzenlenen bir etkinlikle teşekkür belgeleri verildi.

11 -13 Mayıs 2018 tarihleri arasında gerçekleşen ve 2 ayrı kategoride yine Guinnes Rekorlar Kitabı için denemenin yapıldığı Uluslararası Milas Balık Festivali ve Çocuk Oyunları Şenliği’ne emeği geçenlere, Milas Kaymakamlığı tarafından düzenlenen bir gece ile teşekkür belgeleri verildi.

Başta Milas Kaymakamı Eren Arslan olmak üzere ilçemizdeki birçok kamu kurum ve kuruluşu ile sivil toplum örgütlerinin temsilcileri, festival ve çocuk oyunları şenliğinde görev alan Milli Eğitim Camiası, düzenlenen etkinliğin güvenliğini sağlayan emniyet mensupları ve ilçemizin tanıtımı açısından önemli bir görevi üstlenen basın kuruluşlarının temsilcilerinin katıldığı gece, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı.

Etkinliğin ev sahibi olarak günün anlam ve önemini belirten konuşma ise Milas Kaymakamı Eren Arslan’dan geldi. Arslan, bu tür festivallerin asıl amacının toplumu sosyal etkinliklerle bir araya getirmek, toplumdaki birlik ve beraberlik duygusunu pekiştirmek olduğunu söyleyerek, “İlçemize ve ilçemiz insanlarına daha fazla katma değer sağlamak amacıyla düzenlenen bu etkinlikte ilçemizdeki bütün kurumların destekleri ve özellikle de balıkçılık sektörünün doğrudan bizim yanımızda yer almasıyla bu güzel etkinlikleri gerçekleştirdik.

Başlangıçlar hep zordur… Bunu defalarca söyledik.Çünkü sancılı olur ama iyi niyetle, samimiyetle, güzel bir şeyler yapabilmek için birçok arkadaşımızın fedakârlık ve özverisiyle bu güzel etkinliği yapmış olduk.Daha güzelini yapmak, daha iyisine ulaşmak her zaman mümkün ve bunu da burada sergilenen birlik-beraberlik ve dayanışmanın gelecek adına umut verici olduğunu söylememiz gerekiyor.

Bu gecede bizleri yalnız bırakmayan tüm katılımcılara, bir kez daha düzenlenen etkinlikte sergiledikleri özveri, sağladıkları katkı nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.

Kaymakam Arslan tarafından yapılan konuşmanın ardından festivale ve çocuk oyunları şenliğine maddi anlamda katkıda bulunanlar ile gönüllü olarak etkinlikte görev alanlara birer teşekkür belgesi takdim edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X