Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Ali Koç Bodrum’daydı

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Ali Koç Bodrum’daydı
Bu içerik 509 kez okundu.

Bodrum Fenerbahçeliler Derneği’nin daveti üzerine 25 Mayıs Cuma akşamı Bodrum’a gelen Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Adayı Ali Koç, Ege Bölgesinin farklı illerinden ve ilçelerinden gelen Fenerbahçelilerle ‘Bodrum Antik Tiyatro’da buluştu. “Ali Koç Başkan Fenerbahçe Şampiyon” sloganları ile karşılanan Koç, yaptığı konuşmada Fenerbahçe’deki adaylık süreci boyunca yaşadıklarını ve Fenerbahçe Spor Kulübü’nün geleceği ile ilgili önemli ayrıntıları Antik Tiyatroyu dolduran binlerce Fenerbahçeliyle paylaştı.

Önce müzik: Ege ile coştular

Ses Sanatçısı Ege’nin birbirinden güzel şarkılarıyla buluşan Fenerbahçeliler coştu. Fenerbahçe’nin dillerden düşmeyen şarkılarını da söyleyen Ege’ye Antik Tiyatroyu dolduran Fenerbahçeliler de eşlik ettiler.

“Çağdaş, aydınlık ve yeni bir Fenerbahçe için başkanlığa adayım”

Fenerbahçe’nin efsane başkanlarından Ali Şen’in de katıldığı gecede, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Adayı Ali Koç, 13 bin Fenerbahçeliye hitap ederek, “Başkanlık yarışında sizlerin desteği ve isteği ile varım” dedi. İzmir, Denizli, Bodrum, Muğla, Milas, Aydın, Selçuk ve daha birçok ilden, ilçeden gelen Fenerbahçelilerin sevgi gösterileri arasında konuşan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Adayı Ali Koç, konuşmasında, 3 Haziran’da yapılacak seçimle ilgili olarak duygu ve düşüncelerini açıkladı. Bodrum’daki tablonun kendisini gururlandırdığını söyleyen Koç, “Umut ediyorum ki 3 Haziran’da Fenerbahçemize yakışır güzellikte bir seçim atmosferi ile yeni başkanımızı belirleyeceğiz” diyerek Bodrum’a ve Bodrum’daki tüm Fenerbahçelilere teşekkür etti. 

Milaslı Fenerbahçeliler de destek için Bodrum’a gittiler

Milaslı Fenerbahçeliler Grubu da, Ali Koç’a Başkanlık yarışında destek vermek için Bodrum’a gitti. 25 Mayıs Cuma günü 40’a yakın Milaslı Fenerbahçeli, Bodrum’a giderek, “Milaslı Fenerbahçeliler Başkanları Ali Koç’un yanında” dediler. Bodrum Antik Tiyatro önünde yaktıkları meşalelerle etkinliğe farklı bir renk katan Milaslı Fenerbahçeliler Antik Tiyatro içinde diğer il ve ilçelerden gelen Fenerbahçelilerle birlikte Ali Koç ve Fenerbahçe için güzel sloganlar atıp şarkılar söyleyerek Milas’ın farkını ortaya koydular …

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X