Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Halk Oylaması 30 Haziran’a dek sürecek

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR -

Halk Oylaması  30 Haziran’a dek sürecek
Bu içerik 490 kez okundu.

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl içinde tamamlamayı hedeflediği 42 milyon 810 bin TL’lik yatırımın ismi için halk oylamasının başlatıldığı ve oylamanın 30 Haziran’da son bulacağı bildirildi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Mart ayında temelini attığı ve bölgeye kazandıracağı önemli yatırımların başında gelen sosyal yaşam merkezi için çalışmalar aralıksız olarak devam ediyor. Vatandaşların birçok aktiviteyi gerçekleştirme imkânı bulacağı, içinde çok amaçlı olarak kullanılabilen düğün salonları, kreş, atölyeler, spor salonları, dijital kütüphane, kafeterya, seminer ile sergi salonlarını barındıracak olan yaşam merkezinin yıl sonunda hizmete açılması hedefleniyor.

Sosyal yaşam merkezinde çalışmalar devam ederken, bir diğer taraftan da isim arayışı sürüyor. Mart ayından itibaren vatandaşlar, Büyükşehir Belediyesi’ne sosyal medya, mail ve diğer yollarla çeşitli isim önerilerinde bulundu. Bu isimler arasında en çok yollanan 6 isim arasında oylama yapılacak.

İlk altı sırada yer alan isimler şöyle:

-Atakent Çağdaş Yaşam Merkezi

-Atatürk Çağdaş Yaşam Merkezi

-İsmet İnönü Çağdaş Yaşam Merkezi

-KARYA Çağdaş Yaşam Merkezi

-Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezi

-Ünal Türkeş Çağdaş Yaşam Merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X