Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Veteriner hekimler iftarda buluştu…

Adem KANKAYNAR

Veteriner hekimler iftarda buluştu…
Bu içerik 513 kez okundu.

Muğla Veteriner Hekimler Odası, Egemen Ecza Deposunun sponsorluğunda ilçemizdeki veteriner hekimlere iftar yemeği verdi.

 

Milas Ticaret ve Sanayi Odası Lokali’nde düzenlenen iftar yemeğine; Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Milas Veterinerlik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hayrettin Akkaya, Muğla Veteriner Hekimler Odası Başkanı Serkan Akpözen ve Milaslı veteriner hekimler katıldı.

Düzenlenen iftar yemeğinde kısa bir konuşma yapan Oda Başkanı Serkan Alpözen, ülkemizin bir tarım ülkesi olduğunu, tarımın vazgeçilmez bir kolunun da hayvancılık olduğuna vurgu yaparak; “Ülkemizin hayvancılığın geliştirilmesi, sürdürülebilirliğinin sağlanabilinmesi için bu alandaki çalışmalar bizler için son derece önemlidir. Çünkü veterinerlik mesleği ülkemizdeki hayvancılık alanındaki gelişmelerle paralel olarak kendisini yenilemektedir. Hem çiftçilerimizin, hem de ülkemiz ekonomisi için son derece önemli olan hayvan yetiştiriciliğinin olmazsa olmazı da hayvan sağlığıdır. Sağlıklı besicilik için de biz veterinerlere büyük ihtiyaç duyulmaktadır. Bizden beklenilen, her gün kendimizi daha da geliştirmek ve yenilemektir” diyerek katılımcılara ve iftar yemeğinin verilmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X