Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

CHP Muğla Milletvekili Adayı Suat Özcan, seçim çalışmalarına başladı

ÖNDER Haber / A. Coşkun EFENDİOĞLU -

CHP Muğla Milletvekili Adayı Suat Özcan, seçim çalışmalarına başladı
Bu içerik 952 kez okundu.

24 Haziran’daki TBMM seçimlerine CHP Muğla listesinde 2.sıradan girecek olan ve seçilmesi kesin vekil adaylarından CHP eski Milas İlçe Başkanı Emekli Öğretmen Suat Özcan, dün gazetemizi ziyaret ederek, şimdiye kadar yaptıkları ve yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Baskından da öte hızlı bir seçim süreci yaşadıklarını belirten Özcan, “Bugün (dün) Menteşe’de partimizin milletvekili adaylarının tanıtımının yapılacağı ve seçim çalışmalarının başlatılacağı bir toplantı var. Oraya katılacağım. Toplantı öncesinde de Atatürk anıtına çelenk sunacağız ve oradan Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’ndeki ‘aday tanıtımı ve seçim çalışmalarının başlatılması’ programına katılacağım.Ondan sonra da İl Başkanlığımızda yaptığımız planlamaya göre, Fethiye’den başlayarak bütün ilçelerimizi kapsayan seçim çalışmalarına başlayacağız. Aslında bu zamana kadar da boş durmadık. İlçe örgütümüzün mahallelerimizde başlattığı ve hızla sürdürdüğü seçim çalışmalarına katıldım. Yaklaşık 15 kadar mahallemizde seçim çalışmalarında bulundum. İl çapındaki ziyaretlerim arasında da yine Milasımız ve mahallelerinde bulunmaya gayret edeceğiz. Süre çok az ve yapacak çok işimiz var. Hiç boş zamanımız yok desek yeridir. Bu seçim, her açıdan tam anlamıyla rejimimizin geleceğinin de belirleneceği bir seçim olduğu için, hepimize, sadece bizlere değil, tüm partililerimize ve vatandaşlarımıza da çok iş düşüyor” dedi.

Biz de Sayın Suat Özcan’a, çalışmalarında başarılar diledik ve yaptıkları çalışmalar konusunda bilgi paylaşımında bulunmaları halinde, gazetemizde haberleştirebileceğimizi belirttik ...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X