Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

MİTSO Başkanı Özer’den ‘hayırlı olsun’ ziyareti …

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR/

MİTSO Başkanı Özer’den ‘hayırlı  olsun’ ziyareti …
Bu içerik 710 kez okundu.

Geçen hafta, ilçemiz İsmetpaşa Mahallesi Ahmet Taner Kışlalı Caddesi Kayalı Apartmanı No: 47/1 adresinde hizmete giren Fides Yatırım adlı gayrimenkul firmasını ziyaret eden Milas Ticaret ve Sanayi Odası (MİTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, sektörün ilçemizdeki gelişim sürecini olumlu bulduğunu söyledi.

İşletmenin Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Gökhan Patoz’u ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dileğinde bulunan Özer, son yıllarda ilçemizde, sektörün hızlı bir gelişme kaydettiğini belirterek; “Her geçen gün ilçemizde yükselen yeni ve modern yaşam alanlarını görüyoruz. Bu durum sevindirici, ancak sektör temsilcilerinden edindiğimiz bilgilere göre Milas’ta, ciddi bir arsa sorunu da yaşanıyor.Arsa sıkıntısı çözüldüğünde sanırım gayrimenkul sektörü daha güzel ve büyük işlere imza atacak” dedi.

FİDES Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Gökhan Patoz da nazik ziyareti için MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’e teşekkür ederek, firma hakkında bilgilendirmede bulundu.

Patoz; “Fides Gayrimenkul Yatırım Taahhüt Turizm İthalat İhracat Ticaret Şirketi mevcut danışmanlık tecrübesi, yetkin ve deneyimli uzmanlarının, güçlerinin birleşmesi ile doğmuş; İnşaat Mühendisi, Mimar, Şehir Plancısı, Harita Mühendisi, İşletme-Ekonomi-İktisat, Gayrimenkul, İnşaat ve Turizm alanında önlisans-lisans ve yüksek lisans eğitimi görmüş uzmanlar, doğru ve güvenilir kaynaklardan edinilen bilgileri, teknolojik ve bilimsel veriler ışığında analiz ederek, tarafsız-kaliteli, ‘gerçek değerleri’ içeren bilgiler üreten bir firmadır. Güvenilir, deneyimli ve yetkin insan kaynağımızdan aldığımız güç ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, hızlı bir danışmanlık hizmeti sunara, hizmet verdiğimiz kişi ve firmaların rekabet gücünün ve karlılıklarının artmasını sağlamayı amaç olarak edindik” diyerek, işletmenin nasıl bir çalışma sergileyeceği hakkında bilgiler verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X