Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Güllük Oba Sitesi Yöneticilerinden Başkan Tokat’a ziyaret

ÖNDER Haber / Şahin ŞAHİN -

Güllük Oba Sitesi Yöneticilerinden Başkan Tokat’a ziyaret
Bu içerik 469 kez okundu.

Güllük’ün en eski sitelerinden Oba Tatil Sitesi yöneticileri Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ederek, site olarak kurdukları spor kulübünün formasını hediye ettiler.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Site Yöneticileri Ercan Gürel ve Ferit Kutlu ile Başkan Tokat’ı ziyaret eden Oba Sitesi Yönetim Kurulu ve aynı zamanda Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Balcı, Site ve Güllük gençlerinin spor yapmaları açısından Basketbol, Voleybol ve Tenis dallarını kapsayan bir kulüp kurduklarını dile getirip kulüp olarak yapmak istedikleri etkinlik için destek istedi.

Balcı ayrıca Başkan Tokat’tan Oba Sitesi içerisinde Milas Belediyesi’ne ait alanı voleybol ve basket sahası olarak düzenlemek istediklerini, bu alanın kullanımı için izin istediklerini de sözlerine ekledi.

 

Güllük’te Uluslararası Turnuva

Milli Voleybolcu ve Eski Milli Takım Antrenörü olan Ercan Gürel ise Başkan Tokat’a, Uluslararası bir Plaj Voleybol Turnuvası düzenlemek istediklerini belirterek, “15 gün önce bu organizasyonu Aydın ilimizde gerçekleştirdik. Gerek canlı yayınlar, gerekse gazete ve dergilerde epeyce yer buldu ve Aydın için güzel bir reklam oldu.Destek vermeniz durumunda aynı organizasyonu Güllük’te de yapmayı planlıyoruz.Dünyanın değişik ülkelerinden sporcular geliyor ve yöremizi tanıma fırsatı elde ediyorlar.Siz de uygun görürseniz, Ağustos ayının ilk haftası bu turnuvayı yapmayı planlıyoruz.Bu anlamda ‘Perşembe Pazarı’nın kurulduğu alanda mevcut bir kum sahamız mevcut, geçmişte burada plaj voleybolu etkinlikleri yapılmıştı, yeniden gerekli düzenlemeler yapıldığı taktirde turnuvayı bu alanda yapabiliriz” dedi.

Gürel ayrıca Başkan Tokat’a, Milas Belediyespor Voleybol takımının 1. Lige çıkmasından duyduğu memnuniyeti belirterek her türlü katkıyı sağlamaya hazır olduğunu sözlerine ekledi Başkan Tokat da yaptığı konuşmada Oba Sitesi yönetimine teşekkür ederek, “Ben de voleybol sporunu çok seven bir insanım. Her anlamda bu tür organizasyonlara destek olmaya çalışıyorum.Düzenlenecek turnuva ile ilgili ne gibi çalışmalar yapılması gerektiğini arkadaşlarımıza aktarırsanız, biz de gerekli olan her türlü desteği sağlarız” dedi.

Tokat ayrıca Gürel’e, Milas Belediyespor olarak tecrübelerinden yararlanmak istediklerini söyleyip teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Halil Çınar     0000-00-00 Sahili tellerle halka kapattılar.Bunun kanunu kaçamak yolu sitenin adını spor kulübü olarak değiştirmekmiş.Yazıklarım olsun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X