Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

MİŞTİ, Genç Oyuncularıyla sahnedeydi

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR -

MİŞTİ, Genç Oyuncularıyla sahnedeydi
Bu içerik 529 kez okundu.

Milas Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun (MİŞTİ) Genç Oyuncuları, Yankı Büyükkaraca’nın yazıp yönettiği “EGLAF” adlı oyunu, Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonunda sahneledi.

Genç oyuncular sahne performanslarıyla

göz doldurdular ve izleyiciler tarafından alkışlarla desteklendiler. Hem oyuncular hem de yönetmen, gelecek için ümit verirken, tiyatronun sinema ögeleriyle buluşturulması yönündeki çalışma da dikkat çekti.

MİŞTİ’de, Mayıs ayı başında sahneye konulan “Zamazingo” ile başlayan yeni dönem MİŞTİ Genç Oyuncular ile sürüyor. 28 - 29 Mayıs tarihlerinde Yankı Büyükkaraca tarafından yazılıp yönetilen EGLAF adlı oyunu başarıyla sahneleyen genç yetenekler, seyircisinden olumlu geri dönüşler aldı.

Milas Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun yeniden yapılanmaya gitmesiyle tiyatro anlamında yeniden atağa geçildiğini belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Mayıs ayı içerisinde önce MİŞTİ’nin deneyimli oyuncularını keyifle izledik. Ardından Nebi Uslu Tiyatro Şenlikleri kapsamında beş gün boyunca birbirinden güzel oyunlar sahnelendi.Şimdi de genç MİŞTİ ekibimiz oyunlarını başarıyla sahnelediler.Önümüzdeki süreçte de Milas’ta bu tür etkinlikleri sürdüreceğiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X