Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

“Muğla’nın tüm sorunlarıyla canla başla ilgilenip çözüme kavuşturacağız”

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR -

“Muğla’nın tüm sorunlarıyla canla başla ilgilenip çözüme kavuşturacağız”
Bu içerik 589 kez okundu.

AKP Muğla Milletvekili Adayı M. Yavuz Demir, ilçemizdeki sivil toplum kuruluşlarını ziyaretleri sırasında yaptığı konuşmalarda, “Muğla’nın tüm sorunlarıyla canla başla ilgilenip çözüme kavuşturacağız” dedi.

Demir, beraberinde milletvekili adayları Hüseyin Zafer Alkaya ve Kadir Dağlı’yla birlikte ziyaret ettiği sivil toplum kuruluşlarından destek istedi.

Milas programına AK Parti Milas İlçe teşkilatında partilileriyle buluşarak başlayan Demir, yaptığı konuşmada, belediye başkanlığı tecrübesi ve üniversite öğreniminden sonra merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal, merhum Milli Eğitim Bakanı Avni Akyol’a danışmanlık ve Milli Eğitim Bakanlığında başmüfettişlik yapmasından dolayı devlet işleyişini çok iyi bildiğini, seçilir seçilmez bu avantajla hizmete başlayacağını belirtti.

Hayat felsefesi olarak da belediye başkanlığı yaptığı dönemde, asla makamdan güç almadığını, makama güç verdiğine dikkat çeken Yavuz Demir, “Benim önceliğim; hemşerilerimizin, sivil toplum kuruluşlarımızın sorunlarını en kısa sürede çözebilmek. Yapı olarak sorunları hemen çözüme kavuşturmaktan mutluluk duyan biriyim.Güllük’te görev yaptığım dönemde de her zaman çok kolay ulaşılabilen bir belediye başkanı oldum” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Milas’a önem vermesinden dolayı ilk sıra adayı olarak kendisine teveccüh gösterildiğini söyleyen Demir, “Bize gösterilen bu teveccühe büyük bir karşılık vermemiz lazım. Ben, Milaslı, Muğlalı hemşerilerimin ilk günlerden bu yana ilgisine çok teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar, İl Gençlik Kolları Başkanvekili Emre Güçlü, Kadın Kolları Başkanı Cemile Özdemir, eski ilçe başkanları Bülent Demir, Levent Akyer ve yönetim kurulu üyelerinin de katıldıkları programda daha sonra Milas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Reşit Özer, Muharip Gaziler Derneği Milas Şube Başkanı Mehmet Sarban, Milas Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Çoban, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Celal Devrim, Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Odası Başkanı Mustafa Sezgin, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Milas Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Nurol Paskal ziyaret edildi.

Ziyaretler sırasında Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve CHP Milas İlçe Başkanı Hüseyin Çöllüoğlu da, Demir’in yanına gelerek adaylığının hayırlı olması dileklerini ilettiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X