Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Vatan Partisi Milas İlçe teşkilatı 24 Haziran seçimlerine hazır!

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR

Vatan Partisi Milas İlçe teşkilatı 24 Haziran seçimlerine hazır!
Bu içerik 634 kez okundu.

Vatan Partisi Milas İlçe teşkilatı, Milas’ta düzenlediği çalışmalarla Muğla Milletvekili adaylarını tanıttı.Vatan Partililer gazetemizi ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

Muğla 1. Sıra Milletvekili adayı Günal Dal ve Muğla 3. Sıra Milletvekili Adayı Üniversite Öğrencisi Anıl Coşkun’un katılımı ile önce Milas Halk Pazarında esnaf ve vatandaşlarla buluşan Vatan Partililer, daha sonra Milas Esnafı ve Milas Sanayisi’ndeki sanayi esnafı ile buluştular.

Milas halkının ve esnafının taleplerini dinleyen Vatan Partisi Muğla Milletvekili Adayları, parti programını ve çözümlerini anlattılar. Yapılan çalışma ile Milaslılardan yoğun destek ve ilgi gördüklerini belirten Vatan Partililer, gazetemizi de ziyaret ederek, yapılan çalışmalarla ilgili ve 24 Haziran’a kadar yapacakları siyasi propaganda çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Vatan Partisi İlçe Başkanı Gülabi Demir, Muğla 1.Sıra Milletvekili Adayı Günal Dal ve Muğla 3. Sıra Milletvekili Adayı Anıl Coşkun, 24 Haziran seçimleri için hazır olduklarını da belirttiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X