Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Meclis Üyesinden iftar yemeği …

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR -

Meclis Üyesinden iftar yemeği …
Bu içerik 548 kez okundu.

Milas Belediyesi Meclis Üyesi İlhan Şimşek, Gümüşkesen Anıtı’nın bulunduğu cadde üzerindeki evinin önünde, yaklaşık bin kişinin katıldığı bir iftar yemeği düzenledi.İftar saatinde cadde trafiğe kapatılırken; siyaset, spor ve birçok STK temsilcisi de iftar yemeğine katıldı.

MHP Milas Belediyesi Meclis Üyesi İlhan Şimşek, içinde bulunduğumuz Ramazan ayı nedeniyle evinin önündeki caddede yaklaşık bin kişiye iftar yemeği verdi.

Gümüşlük Caddesi, Gümüşkesen anıtının bulunduğu yerde, evinin önünde düzenlenen iftar yemeğine; MHP Milas İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Hayrettin Gönül, Belediye Meclis Üyesi ve aynı zamanda Milas Yörük-Türkmen Kültür Derneği Başkanı Veteriner Hekim Mevlüt Kiriş, Milas Yörük Obaları Derneği Başkanı Erkan Turgut, Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Ahmet Karabıyık, çok sayıda mahalle muhtarı ve Gümüşlük Mahallesi sakinleri katıldı.

Okunan Kur’an-ı Kerim ve yapılan duanın ardından okunan akşam ezanı ile birlikte oruçlar bozularak iftar yapılırken, hep birlikte yenilen iftar yemeğinin ardından, trafiğe kapatılan cadde yeniden araç trafiğine açıldı.

İftar yemeğini düzenleyen Meclis Üyesi İlhan Şimşek, iftar yemeği öncesinde ve yemek sırasında tüm masaları dolaşarak, bir yandan ‘hoş geldiniz’ dedi, diğer yandan misafirlerin bir ihtiyacı olup olmadığını sordu. Yemeğin ardından tüm misafirlerini tek tek yolcu eden Şimşek; “Geçmiş yıllarda da iftar yemekleri düzenlemiştim, ancak bu sene kapsamı genişleterek, bütün komşularımı ve dostları davet ederek kalabalık bir şekilde iftar yapmayı düşündüm. Çok şükür yemek herkese yetti, gelenler de son derece memnun kalarak ayrıldılar” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
bozkurt SUNGUR     2018-06-06 sn şimşek olmadı.bizleri aranızda görmek istemediğinizden dil ucuylada olsa davet edilmedik sitemkarım vesselam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X