Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Milletvekili Adayı M. Yavuz Demir: “Lafla peynir gemisi yürümüyor!”

Adem KANKAYNAR -

Milletvekili Adayı M. Yavuz Demir: “Lafla peynir gemisi yürümüyor!”
Bu içerik 680 kez okundu.

AK Parti Milas İlçe teşkilatınca, 24 Haziran cumhurbaşkanı ve milletvekili genel seçimleri için çalışmaların yürütüleceği Seçim Koordinasyon Merkezi’nin (SKM)  açılışı, AK Parti ve MHP milletvekili adayları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşti

Kadıağa caddesindeki Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışına; AK Parti Muğla 1’nci sıra Milletvekili Adayı Mehmet Yavuz Demir, 4’ncü sıra adayı Hüseyin Zafer Alkaya, MHP Muğla Milletvekili Adayı Salih Soykan, MHP Milas İlçe Başkanı Sinan Yılmaz, Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Celal Devrim, Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Odası Başkanı Mustafa Sezgin, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Nurol Paskal, Milas Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Çoban, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Milas Şubesi Başkanı Mehmet Sarban, Gaziler ve vatandaşlar katıldı.

Açılışta, MHP Milas İlçe Başkanı Yılmaz ve milletvekili adayı Soykan, 24 Haziran’da Cumhur İttifakı’nın güç birliğiyle büyük bir zafer elde edeceğine inandıklarını dile getirirken, AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Alkaya da, kendisinin Milas’ın Çomakdağ mahallesinden olduğunu, 75. Yıl Milas Devlet Hastanesinde hekimlik, Aydın ve İzmir’de başhekimlik görevlerinde bulunduğunu belirterek, Milas ve Muğla’ya hizmet edebilmek için milletvekili adayı olduğuna değindi.Hemşerilerinden destek isteyen Alkaya, dördüncü sıra milletvekili olarak TBMM’ye gitmek istediğini söyledi.

1. sıra adayı Demir de, Türkiye gibi büyük bir devlete zarar verilmesine asla müsaade edilmeyeceğine vurgu yaparak, “Macera peşinde koşan bazı siyasi partiler, siyasi düşünceler var. Bu arkadaşlara ülkemizin içinde bulunduğu durumu iyi anlatın. Her bir tarafımızda düşmanlar, hainler, içeride ayrı çalışıyorlar, dışarıda ayrı… Bizimle savaşıyorlar. Adeta yedi düvel karşımızda ama bizim öyle bir liderimiz var ki, 7 düvel değil 70 düvel bir araya gelse bu Cumhuriyete zerre kadar dokunamayacaklar. Bakın, bu dönem hepimiz daha heyecanlıyız.Hepimiz daha hırslıyız.Çünkü ülkemizi çok daha ileriye taşımak adına heyecanlıyız.Bu büyük devlete hiç kimsenin zarar vermesine asla müsaade etmeyiz” dedi.

Milas’ın CHP baskısından kurtarılacağını dile getiren Demir, Atatürk ve cumhuriyet gibi değerlere sığınarak siyaset yapılmasını eleştirip, “Üç gündür Bodrum’dayım. Bütün Muğla’yı dolaşıyorum ve dolaşmaya da devam edeceğim.İnatla anlatacağım ve buradaki CHP takıntısını da ortadan kaldıracağım.Söz veriyorum sizlere.Bunu Milliyetçi Hareket Partisi ile birlikte yapacağız. Hem de göreceksiniz çok güzel yapacağız. Öyle, Atatürk gibi bir değeri, Cumhuriyet gibi bir değeri, laiklik gibi bir değeri bizden asla alamazlar.Bunlar bizim vazgeçilmez değerlerimiz.Onlara sığınarak siyaset yapmayı bıraksınlar. Hizmet versinler hizmet! Lafla peynir gemisi yürümüyor” dedi.

Konuşmaların ardından koordinasyon merkezinin açılış kurdelesi kesildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X