Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Kırsal Mahallelerde İmam ve Öğretmen konukları iyileştiriliyor

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR-

 Kırsal Mahallelerde İmam ve Öğretmen konukları iyileştiriliyor
Bu içerik 448 kez okundu.

Milas Belediyesi, ilçemiz genelindeki cami ve okulların yanı sıra imam ve öğretmen konutlarını da bakım ve onarımdan geçiriyor.

Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçemizin kırsal mahallelerindeki cami, okul, doktor odası, imam ve öğretmen evi binalarını bakım ve onarımdan geçiriyor.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre ekipler, binaların çatı tamiratından fayans döşemesine, tuvalet ve banyoların tadilatından boya badanasına kadar kapsamlı bir çalışma yürütüyor. Yapılan çalışmalar kapsamında Aslanyakası ve Pınarcık mahallelerinde bulunan imam ve öğretmen konutlarının tamiratı tamamlanarak modern bir görünüme kavuşturuldu.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Milas Belediyesi olarak cami ve eğitim alanlarına yönelik sürdürdüğümüz bakım ve onarım çalışmalarını imam ve öğretmen lojmanları için de uyguluyoruz. Şimdiye kadar gelen talepler doğrultusunda birçok kırsal mahallemizde lojman ve diğer binaların onarımını tamamladık. Yapılan çalışmalarda camilerimizin tadilat, bakım ve boya işlemlerini gerçekleştirdik. Lojmanlarda ise çatı tamiratından fayans döşemesine kadar diğer onarım işlemlerini yaptık” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X