Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Beden Eğitimi Öğretmenlerine İftar Yemeği verildi

ÖNDER Haber / Hüseyin AÇAR

Beden Eğitimi Öğretmenlerine İftar Yemeği verildi
Bu içerik 490 kez okundu.

Milas Şehit Murat İnci İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Ercan Çatak, 5 Haziran Salı günü, okul yemekhanesinde, Milas’ta görev yapan Beden Eğitimi Öğretmenlerine bir iftar yemeği verdi.

Çatak, yemek sonrasında Şehit Murat İnci İmam Hatip Lisesi ile ilgili bilgileri Beden Eğitimi Öğretmenleri ile paylaştı. 2018 - 2019 eğitim öğretim yılında Spor Lisesi olarak da Milas’a hizmet vereceklerini belirten Ercan Çatak, “Okulumuzun mevcut binası hem Spor Lisesi hem de Sosyal Bilimler Lisesi olarak farklı alanlarda gençlerimize eğitim verecektir” dedi.

Beden Eğitimi Öğretmenlerinden spora yetenekli öğrencilerinin okullarının Spor Bölümüne kayıtları için destek beklediğini vurgulayan Okul Müdürü Ercan Çatak, iftar yemeğine katılımlarından dolayı tüm öğretmenlere ve basın mensuplarına teşekkür ettiğini dile getirdi.

 

Spor Lisesi Salonlarını gezdiler

İftar yemeğine katılan Beden Eğitimi Öğretmenlerine Spor Lisesinin sportif etkinlikler için ayrılmış bölümlerini de gezdiren Okul Müdürü Ercan Çatak, yeni dönemde sportif anlamda da okulun sporcu öğrencilerinin başarısının artacağı inancında olduğunu söyledi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X