Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Emre Yılmaz Muğla’da ...

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR -

CHP Gençlik Kolları Genel  Başkanı Emre Yılmaz Muğla’da ...
Bu içerik 683 kez okundu.

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Emre Yılmaz, bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Muğla’ya geldi. İlçemizdeki CHP Seçim Bürosunun açılışına da katılan Yılmaz, il genelindeki ilçe örgütlerinin yanı sıra esnaf ziyaretlerinde de bulundu.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, CHP Menteşe İlçe Başkanı Erkan Aydın, Milas İlçe Başkanı Hüseyin Çöllüoğlu başta olmak üzere ilimiz genelindeki CHP’li belediye başkanı ve yardımcılarını ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı Emre Yılmaz, gittiği her yerde ilçe örgütleri ile birlikte esnaf gezilerinde de bulundu.

Milas’a gelen ve seçim bürosunun açılışına katılan Gençlik Kolları Genel Başkanı Emre Yılmaz, daha sonra Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nin bulunduğu bölge olan Kötekli’de öğrencilerle buluştu.

Aynı gün akşam saat 21.30’da Konakaltı Kültür Merkezi’nde Menteşe İlçe Gençlik Kolları ve İl Gençlik Kollarının ortaklaşa düzenlediği panele katılarak bir konuşma yaptı.

Konuşmasında, 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimlerinde, bir buçuk milyon gencin ilk defa oy kullanacağını ve bu sayının da on beş bininin Muğla’da olduğunu belirten Yılmaz; “Artık bu gençlik 16 yıllık AKP politikalarından çok sıkıldı. 16 yıllık süreçte özgürlükleri elinden alındı. Sırf bu nedenle gençler özgür bir Türkiye için sandığa gitmeli.Mustafa Kemal’in İstanbul’dan Samsun’a başlattığı direnişi, kurtuluş mücadelesini bugün artık tekrardan harekete geçirmemiz gerek.Bizim özümüzde, gençliğin özünde bu direnişi bu ülkeyi kurtarmaya gerekli bütün gücün olduğuna inancım tamdır” dedi.

Panel, İzmir Marşı’nın hep beraber söylenmesiyle sona erdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X