Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Erbay’dan Milas mesaisi …

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR -

Erbay’dan Milas mesaisi …
Bu içerik 762 kez okundu.

CHP 3’üncü sıra Muğla Milletvekili Adayı Av. Burak Erbay, seçim çalışmaları kapsamında bir gününü Milas’a ayırdı.İlçe merkezinde bir dizi ziyaret gerçekleştiren Erbay, çalışmanın büyük bir bölümünde Milas sanayi esnafıyla buluştu.

26’ncı dönemde de CHP’den aday olan fakat seçilemeyen Erbay, Cumhuriyet Halk Partisi 3’üncü sıra Muğla Milletvekili Adaylığının 21 Mayıs 2018 tarihinde listelerin Yüksek Seçim Kurulu’na teslim edilmesiyle birlikte kesinleşmesinin ardından yoğun bir çalışma başlattı.

Zaman darlığı nedeniyle çalışmaları hızlı bir şekilde yürüten CHP Muğla Milletvekili Adayı Av. Burak Erbay, İl Başkanlığı tarafından ilçe örgütleriyle birlikte hazırlanan program doğrultusunda geçen Cuma günü Milas’a gelerek, CHP Milas ilçe örgütü ile birlikte seçim çalışmalarını yürüttü.

İlçe Başkanlığı’nda bir süre CHP Milas İlçe Başkanı Hüseyin Çöllüoğlu ve yönetim kurulu üyeleriyle görüş alışverişinde bulunan Erbay, ardından ilçe örgütündeki yöneticiler, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, İlçe kadın ve gençlik kolları başkan ve yöneticileriyle birlikte ilçe merkezinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Öğle saatlerinde merhum Alifer Helvacıoğlu’nun cenaze namazına da katılan Erbay, çalışmasının büyük bir bölümünü Milas Sanayisindeki esnafa ayırdı. Sanayideki tüm esnafı dolaşarak bir yandan partisi, bir yandan da partisinin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce için sanayi esnafından oy istedi ...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X