Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Hastane’deki pankartın indirilmesi istendi!..

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR

Hastane’deki pankartın indirilmesi istendi!..
Bu içerik 1806 kez okundu.

75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’nin arka poliklinik girişine, hastane yönetimi tarafından “Sayın Cumhurbaşkanım Teşekkür Ediyoruz. Yeni Hastanemiz 2019 yılında halkımızın hizmetinde” şeklinde, üzerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafının da olduğu bir pankart asıldı.

CHP Milas İlçe Başkanı Hüseyin Çöllüoğlu, pankartın asıldığının duyulmasının hemen sonrasında, bunun açıkça seçim sürecinde adaylardan biri için bir kamu kurumunun propagandası niteliğinde olduğu için, İlçe Seçim Kurulu’na Cumhurbaşkanı Adayı...

Muharrem İnce’nin Milas Temsilcisi olarak, bir dilekçeyle başvurup “mevzuata aykırılık teşkil ettiği için bu afişin kaldırılması ve sorumluları hakkında da gerekli yasal işlemin yapılması”nı istedi.

 

Çöllüoğlu’nun dilekçesi şöyle:

“İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı’na

75. Yıl Milas Devlet Pastanesi Poliklinik girişine Cumhurbaşkanı Adaylarından, AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın resminin de bulunduğu “Sayın Cumhurbaşkanım teşekkür ediyoruz. Yeni Hastanemiz 2019 yılında halkımızın hizmetinde” yazan bir afiş asılı bulunmaktadır.

Asılan afiş mevzuata aykırılık teşkil ettiğinden anılan afişin kaldırılmasını, sorumluları hakkında gerekli yasal işlemin yapılmasını arz ve talep ederim.

Hüseyin Çöllüoğlu, Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İNCE Milas Temsilcisi”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X