Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

O da Kuşadası’nda yakalandı…

Adem KANKAYNAR

O da Kuşadası’nda yakalandı…
Bu içerik 560 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde İlçemize bağlı Selimiye mahallesinde, H.S. adlı yurttaşa ait evde hırsızlık yaptığı ileri sürülen biri kadın iki şüpheli, Milas İlçe Jandarma Komutanlığı’nda görevli ekiplerin sıkı takibi sonucu Kuşadası’nda yakalanmışlardı. Olaya karıştığı belirlenen 3’ncü şüpheli I.K. ise firarda olması nedeniyle hakkında arama emri çıkarılmıştı. Jandarmanın sıkı takibi sonucu firardaki kişi de Kuşadası’nda yakalandı…

 

İlçemize bağlı Selimiye mahallesinde H.S. adlı yurttaşa ait evden 3 adet bilezik, 1 adet kolye, 1 adet yüzük ve yaklaşık 16 bin lira çaldıkları ileri sürülen İ.U. ve G.K. adlı, biri kadın iki şüpheli, Milas İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekiplerin sıkı takibi sonucu Aydın’a bağlı Kuşadası ilçesinde kıskıvrak yakalanmış ve Milas’a getirildikten sonra yapılan sorgularının ardından adliyeye çıkarılmışlardı. Şüphelilerden biri savcılık tarafından serbest bırakılırken, diğer şüpheli de adli kontrol şartı ile serbest kalmıştı.

Olaya karıştığı ileri sürülen ve firarda olduğu bildirilen I. K. adlı şüpheli içinse arama emri çıkarılarak yurt genelinde aranmaya başlanmıştı. İşte o şüpheli de Kuşadası’nda yakalandı.

Dün gece yakalanan I.K. adlı şüpheliyi Kuşadası’ndan teslim almak için Milas İlçe Jandarma Komutanlığı’ndan bir ekip yola çıktı. Şüpheli Milas’a getirilecek ve sorgusunun ardından bugün adliyeye çıkarılacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X