Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Başkan Tokat, Belediye Çalışanları ile bayramlaştı

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR -

Başkan Tokat, Belediye Çalışanları ile bayramlaştı
Bu içerik 394 kez okundu.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Ramazan/Şeker Bayramı tatili öncesindeki son işgününde Belediye Çalışanları ile bayramlaştı. Milas Belediyesi ana hizmet binasındaki bayramlaşma töreninde Başkan Yardımcıları ve yöneticiler de tam kadro hazır bulundu.

Sırasıyla Ek Hizmet binası, Labranda Su İşletmesi ve Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanları ile de bayramlaşan Başkan Tokat, tüm çalışanlara teşekkür ederek aileleri ile beraber mutlu bir bayram geçirmelerini diledi.

“Milas için hizmet eden tüm çalışanlarımızla gurur duyuyorum” diyen Tokat, özetle şunları söyledi:

“Bu gün itibari ile arife ve bayram telaşına geçiyoruz. Bu yüzden bayramınızı kutlamak için sizlerle bir araya gelmek istedim.Bayramlarımızın kültürel ve sosyal yaşantımızda önemini biliyoruz.Farklı bir ruh ve farklı bir gönül rahatlığı veren özel günlerimizdir.Bu sebeple iyi dilekler ve iyi beklentilerin gerçekleşmesi, geleceğe dönük olarak da iyi bir bakış açısı yakalamamızı sağlıyor.İnsanların birbirleriyle uyumu, kırgınların barışması, yardımlaşması ve dayanışması adına bütün bunlar hoş ve güzel duygular.Bu çerçeve içerisinde size iyi bir bayram diliyor, aynı zamanda da bayramın içeriğindeki mutluluk ve olumlu yönünün hayatınıza yansımasını ve bütün beklentilerinizin gerçekleşmesini diliyorum. Hepinizin bayramını kutluyor, ailenizle huzurlu bir bayram geçirmenizi diliyorum …”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X