Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

“Güneşin doğmasına az kaldı!”

ÖNDER Haber / Şahin ŞAHİN

“Güneşin doğmasına az kaldı!”
Bu içerik 498 kez okundu.

Haziran’da yapılacak seçimlere az bir süre kala, siyasi partiler çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bir yandan seçmenle buluşan siyasiler, bir yandan da seçmenle buluşmanın bir başka aracı olan seçim bürolarını açmaya devam ediyorlar.İYİ Parti Milas İlçe Teşkilatı da, ilçe merkezinin ardından bu kez Ören’de bir seçim bürosu açtı.

İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı, bazı İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı Av. Gürsel İnce, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Kasım Özkan ve Ören’deki partililerin katıldığı açılış, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklâl marşımızın okunmasıyla başladı.

Açılış öncesi Örenlilere seslenen İYİ Parti Milas İlçe Başkanı Mehmet Çayırlı, Türkiye’nin tarihi günler içinden geçtiğine, 95 yıllık Cumhuriyet tarihinde hiç yaşanmamış garip bir seçim süreci yaşandığına dikkat çekerek; “16 yıldır her şeyi oldubittiye getirmeyi alışkanlık haline getiren iktidar, dünyanın hiçbir demokratik ülkesinde görülmemiş bir seçimi de oldubittiye getirmeye çalışıyor. İYİ Parti’nin kuruluş sürecinden itibaren yükseliş trendini görenler, ne yaparız da seçimlere girmesini engelleriz diye bir korku ve telaşın içine düştüler. Ama nafile! Korkunun ecele faydası yok! İstedikleri kadar çamur atsınlar, istedikleri kadar karalama kampanyası yürütsünler, milletin sevdasının önüne geçemeyecekler. Çünkü bu partinin mensupları hiçbir yere, hiçbir güce sırtını dayamadı, dayamayacak.Biz ancak sırtımızı milletimize dayarız.Gücümüzü, hizmet aşkımızı ancak ve ancak bu büyük milletten alırız. Bakmayın siz anketlerin ne dediğine… O anketlerin çoğunun nasıl yaptırıldığını hepimiz biliyoruz. Gerçek anketi, 24 Haziran’da milletimiz yapacaktır. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Meral Akşener başta olmak üzere, il ve ilçe teşkilatlarımız, milletvekili adaylarımız, hepimiz ülkemizin her köşesini karış karış dolaşıyoruz. Teşkilatlarımız kendi seçim bölgelerinde sessiz-sedasız ama emin adımlarla seçmenlerimize ulaşıyor; partimizi, adaylarımızı ve iktidarımızda halkımıza neleri vaat ettiğimizi anlatıyoruz.Vatandaşın gözünün içine baka baka neler yapacağımızı dosdoğru bir şekilde anlatıyoruz.Yapamayacağımız hiçbir şey için de söz vermiyoruz.Kimsenin şahsi çıkarlarına oy için ‘evet’ demiyoruz.Ülkemizin ve milletimizin geleceği, cumhuriyetimizin devamı, demokrasimizin sonsuza dek sürmesi için oy istiyoruz.Bugün Ören mahallemizdeyiz.Örenli hemşehrilerimize, bizlere gösterdikleri teveccüh için teşekkür ediyoruz ve onlara söz verdiğimiz gibi, Örenimizi, Milasımızı, Muğlamızı ve Türkiyemizi birlikte yöneteceğiz.Güneşin doğmasına az kaldı” diyerek, seçim ofisinin hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

Yapılan konuşmanın ardından açılış kurdelası kesilerek, seçim bürosunun açılışı gerçekleştirildi ve bir süre teşkilat mensupları, Örenlilerle sohbet etme fırsatı buldular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X