Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Miniklere bir karne hediyesi de Latmos Travel’den …

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR -

Miniklere bir karne hediyesi de Latmos Travel’den …
Bu içerik 576 kez okundu.

Özellikle ilk ve orta dereceli okullarda okuyanlara, eğitim-öğretim yılı ilk yarısında veya sonunda çeşitli karne hediyeleri verilir.Bu alanda yıllardır İş Bankası başta olmak üzere birçok özel firma tarafından çeşitli kampanyalarla öğrencileri motive edilmeye çalışılır.İşte bunların birine de ilçemizdeki yetkili tek tur acentesi Latmos Travel imza attı.

2017 - 2018 eğitim öğretim yılı sona ererken, karnelerini alan çocuklar, çeşitli kampanyalarla ödüllendirilmeye çalışılıyor. İş Bankası tarafından yıllardır yürütülen kampanya gibi birçok özel firma da, düzenlediği kampanyalarla çocuklar motive edilmeye çalışılıyor. İşte bu kampanyaların biri de, ilçemizdeki tek yetkili tur acentesi olan Latmos Travel tarafından düzenlendi.

7 - 12 yaş arasındaki çocuklar için düzenlenen kampanyada, karnesini getiren öğrencilere Bodrum Yalıkavak’taki aquapark’a günübirlik turlar düzenlenecek ve fiyatlarda da yüzde 10 indirim yapılacak.

Firma yetkilisi Mithat Serçin, konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Firma olarak en büyük yatırımın gençlere olan yatırım olduğuna inanıyoruz. Dolayısıyla çocuklarımızı, gençlerimizi geleceğimizin teminatı olarak görüyor, onların daha güzel yarınlarda yaşaması için de üzerimize düşen ne varsa dün olduğu gibi bugün ve yarın da yapmaya hazırız.Okulların kapanması ve hemen ardından başlayacak olan bayram tatilinde çocuklarımıza farklı bir tatil yapmalarını sağlama adına böyle bir kampanya düzenledik.Normalde 100 lira olan fiyatın üzerinden karnesini getirecek çocuklara yüzde 10’luk bir indirim yapacağız. Haftanın her günü düzenlenecek olan tur kampanyamız 30 Haziran’a kadar geçerli olacak. Tura katılan çocuklarımıza gün boyu açık büfe, limitsiz meşrubat ve sınırsız eğlence imkânı sunuyoruz. Çocuklarının böyle bir tatil keyfi yaşamasını isteyen tüm anne babaları, daha detaylı görüşme için ofisimize bekliyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X