Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Ören’e yeni bir park daha: “19 Mayıs Gençlik Parkı”

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR -

Ören’e yeni bir park daha:  “19 Mayıs Gençlik Parkı”
Bu içerik 510 kez okundu.

Milas Belediyesi, bu kez Ören’de yeni bir parkı daha halkın hizmetine sundu. “19 Mayıs Gençlik Parkı” adı verilen parkta çalışmaların tamamlandığı bildirildi.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Milas Belediyesi ‘Her mahalleye bir park´ sloganıyla bugüne kadar ilçemizdeki birçok mahalleye yeni parklar yaparak bu alandaki eksikliği gidermeye devam ediyor.

Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar sonucunda Milas´a yeni bir park daha kazandırıldı.Ören Mahallesi Aydınlıkevler Sitesi yanında bulunan bin metrekarelik alanda yapılan park kısa bir sürede tamamlanarak halkın hizmetine sunuldu. Yeni parkta peyzaj düzenlemesi, basket ve voleybol sahaları, yürüyüş parkuru, çocuk oyun grubu, spor aletleri ve dinlenme pergolesi bulunuyor.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, yapımı tamamlanan park ile ilgili açıklamasında, vatandaşların daha rahat ortamda vakit geçirmelerini sağlayabilmek için kentin her bölgesinde yeni parklar kurmanın gayreti içinde olduklarını söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X