Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

MHP'lilerden STK’lara ziyaret...

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR -

MHP'lilerden STK’lara ziyaret...
Bu içerik 456 kez okundu.

MHP Milas İlçe Teşkilatı, belediye meclis üyeleri ve milletvekili adayı Mehmet Erdoğan ilçemizdeki sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek, 24 Haziran sonrası ilçemizin çözüm bekleyen sorunlarını konuştular.

MHP Milas İlçe Başkanı Sinan Yılmaz, ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri Mevlüt Kiriş ve İlhan Şimşek, MHP Muğla Milletvekili Adayı Mehmet Erdoğan ve Türkiye Kamu Çalışanlar Vakfı Muğla İl Başkanı Aydın Çelebi'nin de katıldığı ziyaret kapsamında; Milas Süt Üreticileri Birliği, Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası ve Milas Muharip Gaziler Derneği ziyaret edildi.

Ziyaret kapsamında Milas Süt Üreticileri Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin, Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Celal Devrim ve Milas Muharip Gaziler Derneği Başkanı Mehmet Sarban ve Gazilerle bir araya gelen siyasiler, 24 Haziran sonrasında ilçemizin sorunlarına ilişkin görüş alışverişinde bulundular.

25 Haziran’da “Cumhur İttifakı”nı oluşturan partilerin güçlü bir şekilde mecliste olacağını belirten MHP Muğla Milletvekili Adayı Mehmet Erdoğan, Muğlalıların “Cumhur İttifakı”na sahip çıkacağını söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X