Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Milletvekili Adayı Yavuz Demir Güllük’te vatandaşla Tartıştı

ÖNDER Haber / A. Coşkun EFENDİOĞLU

Milletvekili  Adayı Yavuz  Demir Güllük’te vatandaşla  Tartıştı
Bu içerik 789 kez okundu.

Seçim çalışmaları nedeniyle dün Güllük Pazarı’nda vatandaşlarla konuşmaya çalışan AKP birinci sıra milletvekili adayı M. Yavuz Demir, saat 12:30 sıralarında Güllük Pazarı’nda bir vatandaşla, kendi belediye başkanlığı döneminde özelleştirilen Güllük içme-kullanma suyunun fiyatları konusundan başlayan bir tartışmaya girdi.

Vatandaşın, kendisini bunun sorumlusu olarak görüp eleştirmesi sonrası ortam gerginleşti.

Konuyla ilgili olarak yaşananları an be an kaydeden bir video görüntüsü, dün sosyal medyada dolaşım rekorları kırarken, videodaki görüntülerden hareketle, eski Güllük Belediye Başkanı ve 24 Haziran 2018 milletvekili genel seçimlerinde AKP’nin Muğla birinci sıra adayı olan M. Yavuz Demir, bir anda vatanaşa doğru hamle yapıp ‘aldıracağım bunu’ diyerek üzerine yürüdü.

Yavuz Demir, araya giren partililer ve vatandaşlar tarafından olay yerinden uzaklaştırılırken, birçok vatandaş da, “Türkiye’nin en pahalı suyunu Güllüklülere içireceksin, ondan sonra da oy istemek için vatandaşın arasına gireceksin. Sonra da tartıştığın vatandaşa saldırmaya, onu gözaltına aldırmaya çalışacaksın.. Olur mu böyle şey..” diyerek tepki gösterdiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X