Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

MHP’li adaylar Milaslılarla buluştu …

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR-

MHP’li adaylar Milaslılarla buluştu …
Bu içerik 467 kez okundu.

MHP Muğla Milletvekili adayları Dr. Hacı Çelik ve Ertuğrul Avcı, beraberlerinde Milas İlçe Başkanı Sinan Yılmaz, bazı yönetim kurulu üyeleri ve Milas Belediye Meclis Üyeleri Mevlüt Kiriş ve İlhan Şimşek’le birlikte ilçemizdeki bazı kurum ve kuruluşların yöneticilerinin yanı sıra Milaslı esnafı ziyaret ettiler.

İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ergun Kırova, 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Tarık Çubukçuoğlu ile Milas Toplum Sağlığı Merkezi ve hastane personelini ziyaret ederek kendilerini tanıtıp partilerine ve Cumhur İttifakının Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’a oy istediler.Kurum ve kuruluş ziyaretlerinin ardından ilçemizdeki Küçük Sanayi Sitesi ve Ören Halk Pazarı’nı ziyaret ederek esnaf ve alışveriş yapan vatandaşlarla buluşan Milletvekili adayları Çelik ve Avcı, gördükleri ilgiden memnun olduklarını dile getirdiler.

MHP Muğla 2’nci sıra milletvekili Adayı Dr. Hacı Çelik, esnaf ziyaretleri sırasında; “Birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdürüyor, iddialı geliyoruz. Seçmenlerimizce güler yüzle karşılanmak moral ve motivasyon açısından bize iyi geliyor, hedefe daha da çok gözümüzü dikiyoruz.Sorumluluğumuzun farkındayız, seçmenlerimiz de yanımızda olduğu sürece Allah’ın izniyle altından kalkamayacağımız iş yok.Liderimiz herkese kucak açmıştır.Partimizden ayrılarak başka yerlere giden ve pişmanlık duyan arkadaşları aynı safta yanımızda görmek istiyoruz.Bu vatan bizim vatanımız.Gidecek bir yerimiz yok.Meclise güçlü bir Milliyetçi Hareket Partisi’ni taşıyacağız. O zaman her konuda söz hakkımız olacak” derken, Ertuğrul Avcı ise;

“Milliyetçi Hareket Partisi’nde siyaset yapmak bizim onurumuzdur. Milliyetçi Hareket Partisi’nden başka yere gidemeyiz.Bizim ne gidecek bir ülkemiz, ne de partimiz var. İnşallah partimizi de, alacağımız iyi bir oy oranı ile mecliste temsil edeceğiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X