Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

CHP İlçe örgütünde hazırlıklar son kez gözden geçirdi

Adem KANKAYNAR

CHP İlçe örgütünde hazırlıklar son kez gözden geçirdi
Bu içerik 646 kez okundu.

CHP Milas İlçe Örgütü, yarın yapılacak cumhurbaşkanı ve milletvekili genel seçimleri için hazırlıklarını tamamladı. İlçe örgütü, son kez seçim koordinasyon merkezinde bir araya gelerek, yarınki yapılacakları bir kez daha gözden geçirdi.

 

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, başkan yardımcıları Zeynep Çınar ve Faik Karagöz, CHP Milas İlçe Başkanı Hüseyin Çöllüoğlu, ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri, İlçe Kadın Kolları Başkanı Berrin Naz, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Göksel Billur, kadın ve gençlik kolları yönetim kurulu üyelerinin katıldığı toplantıda kısa bir açıklama yapan İlçe Başkanı Çöllüoğlu konuşmasına, çalışmaların başladığı günden bu yana verilen emek ve çaba için herkese teşekkür ederek başladı.

İlçe Başkanı Hüseyin Çöllüoğlu şöyle devam etti: “Elbette gönlümüzden geçen yarın hem cumhurbaşkanı adayımız Sayın Muharrem İnce’nin seçilmesi hem de mecliste de ittifak partilerinin çoğunluğu sağlamasıdır. Eğer yarınki seçim sonuçlarına göre cumhurbaşkanlığı seçimleri 2’nci tura kalırsa, Pazartesi gününden itibaren 15 günlük çalışma süreci için hiç kimse görev beklemeden, kaldığı yerden çalışmalara ilçe örgütü ile birlikte devam etmesidir.

Yarın ki seçimlerde sandık görevlileri ve diğer görevlilerin neler yapacağı günler öncesinden belirlendi, kendileriyle paylaşıldı. Olası bir aksilikte kime ulaşacakları da belirlenerek, sorunun içeriğine göre kiminle irtibata geçeceklerini biliyorlar.

Sizlerden tek isteğim, yarın görevli olduğunuz bölgelerdeki sandıklara sahip çıkın. Geçmiş yıllarda yapılan hataları bu kez tekrarlamayalım. Siz sandıklara sahip çıkın, ilçe seçim kurulunu bana bırakın” dedi.

Yarın, ilçe seçim kurulu çevresinde birilerinin barikat kuracağı konusunda duyumlar alındığını söyleyen CHP Milas İlçe Başkanı Hüseyin Çöllüoğlu, “Kim ne kadar tedbir alırsa alsın, istedikleri kadar barikat kursunlar, ben de sandalyeyi alır, ilçe seçim kurulu önüne otururum” dedi.

İlçe Başkanı Çöllüoğlu’nun konuşmasının ardından toplantıya katılanlar, yarınki programla ilgili akıllarına takılan konularda sorular ve programa ilave edilmesini düşündükleri konularda görüşlerini aktardılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X