Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Atapark’ta kutlamalar erken başladı…

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR -

Atapark’ta kutlamalar erken başladı…
Bu içerik 767 kez okundu.

24 Haziran’da yapılan resmi olmayan seçim sonuçlarının açıklanmasından kısa bir süre Recep Tayyip Erdoğan’ın cumhurbaşkanı seçilmesini kutlamak isteyen AKP’li seçmenler Atapark’a koştu.

 

AKP’lilerin yanı sıra MHP’lilerin de katıldığı kutlamalar öncesinde kent merkezinde onlarca araçtan oluşan konvoy yapıldı.AKP seçim müziklerinin çalınarak kent merkezinde dolaşan konvoy, daha sonra Atapark’ta toplanan kalabalıkla buluştu.

Atapark’ta toplanan kalabalık, ellerinde AKP bayraklarıyla kazanılan seçim zaferini kutlarken, belirli aralıklarla yurdun dört bir tarafından düşen seçim sonuçlarını da alandaki kalabalıkla paylaştılar. Özellikle Recep Tayyip Erdoğan’ın birinci turda cumhurbaşkanı seçilmesini büyük bir coşku ile kutlayan AKP ve MHP’lilerden oluşan kalabalık için Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli trafik polisleri ve asayiş ekipleri, geniş güvenlik önlemleri aldılar.

Çalınan şarkılara eşlik eden kalabalık, sık sık ‘Recep Tayyip Erdoğan’ diye slogan attılar.

Öte yandan kent merkezine çıkmayan birçok Milaslı ise sosyal medya aracılığıyla seçim sonuçlarını, kimi zaman bir ‘zafer’ edasıyla, kimi zamanda ‘alaycı’ bir üslupla kutladılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
hilmi     0000-00-00 bunlar milaslı değil
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X