Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Milas’ta, engelli ve yatağa bağımlı 72 hemşerimiz sandık başına götürüldü

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR

Milas’ta, engelli ve  yatağa bağımlı 72 hemşerimiz sandık başına götürüldü
Bu içerik 610 kez okundu.

Muğla Büyükşehir Belediyesi, 24 Haziran 2018’de yapılan seçimlerde hasta nakil ambulansı ve engelli nakil araçları ile 406 vatandaşı sandığa götürerek oylarını kullanmalarını sağladı.

24 Haziran 2018 tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde Muğla Büyükşehir Belediyesi engelli ve yatağa bağımlı vatandaşların oy kullanması için 13 ilçemizde hizmet verdi. Muğla Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi 444 48 01’i arayan 406 vatandaş Büyükşehir Belediyesi hasta nakil ambulansı, engelli nakil araçları ve uzman ekipleri ile oy kullanacakları sandıklara taşındı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Muğla ili genelinde 11 hasta nakil ambulansı, 6 engelli nakil aracı ile hizmet veren Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri 24 Haziran’da tam gün mesai yaparak sandıkların kapanmasına kadar 406 vatandaşı oy kullanacakları sandıklara taşıdı.

Menteşe ilçesinde 120, Fethiye - Seydikemer ilçelerinde 74, Ortaca’da 21, Marmaris’te 57, Datça’da 28, Yatağan’da 13, Milas’ta 72, Bodrum’da 21 olmak üzere toplam 406 vatandaş, sandıklara giderek oylarını kullandı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin bu hizmeti için Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’e ve ekibine teşekkür eden hasta yakınları, seçimlerde herkesin demokratik hakkını kullanması gerektiğini, bir tek oyun bile ülkemizin geleceği için önemli olduğunu söylediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X