Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Milas Belediyesi’nden 3 yeni Park daha

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR

Milas Belediyesi’nden 3 yeni Park daha
Bu içerik 533 kez okundu.

Milas’ta yeşil alan ve yeni çocuk parkları çalışmalarını sürdüren Milas Belediyesi’nin, Kandak, Yoğunoluk ve Burgaz mahallelerine yeni parklar kazandırdığı bildirildi.

Milas Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Milas Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçemize bir yandan yeni parklar kazandırırken bir yandan da mevcut parkları yenilemeye devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından, Kandak, Yoğunoluk ve Burgaz mahallelerinde yapımı tamamlanan  3 yeni park vatandaşların hizmetine sunuldu. Burgaz mahallesi Dede sokakta yapımı tamamlanan parka ise Hüseyin Kırova ismi verildi.

Yapımı kısa sürede tamamlanan parklarda çocuk oyun aletlerinin yanı sıra, sosyal ve spor aktiviteleri yapılabilecek.Yeşil alanlarıyla doğal ortamlara sahip parklarda, yetişkinler için de yorgunluklarını atacakları dinlenme alanları bulunuyor.

Çocuklar için modern parklar ve aileler için yeni sosyal alanları oluşturduklarını söyleyen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Çocuklarımızın, gençlerimizin ve ailelerinin yararlanması adına çocuk parkları, spor alanları ve yeşil alanları çoğaltıyoruz. Kırsal ve şehir merkezimizdeki her mahallemizde mevcut parkları yeniliyor, uygun alanlara da yeni parklar yapıyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X