Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Kötekli Semt Sahasının yolu iyileştirildi

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Kötekli Semt Sahasının yolu iyileştirildi
Bu içerik 343 kez okundu.

Menteşe Belediyesi ekipleri tarafından Kötekli Semt Sahasına giden 200 metrelik yola beton dökülerek yol düzenlemesi yapıldığı bildirildi.Çalışmaları Muğlaspor Kulüp Başkanı Erol Kapiz ile birlikte yerinde inceleyen Başkan Gümüş, yol düzenlemesi ile antrenmana giden sporcuların, sahaya ulaşımının daha kolay hale geldiğini belirtti.

Menteşe Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Başkan Gümüş Muğlaspor’nun kentin en büyük markası olduğunu belirterek, “Menteşe Belediyesi olarak imkanlarımız ölçüsünde sporun ve sporcunun destekçisi olmaya çalışıyoruz. Bu amaçla hem Muğlaspor kulübünün hem de amatör kulüplerimizin zaman zaman antrenmanlarda kullandıkları Kötekli Semt Sahasına giden yolda düzenleme yaptık. 200 metre uzunluğunda, 6 metre genişliğindeki yola beton dökerek sporcularımazın sahaya ulaşımını kolaylaştırdık” dedi.

Yol düzenleme çalışması nedeniyle Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş’e teşekkür eden Muğlaspor Kulüp Başkanı Erol Kapiz, “Ana yoldan stada kadar giden bu yolun 200 metrelik bölümü bozuktu. Başkanımıza konuyu iletmemizle beraber kısa zamanda ekipler gelerek yolu düzenlediler.Başkanımıza, spora ve sporcularımıza olan desteğinden dolayı teşekkür ediyorum.Spor kulüplerimiz artık sahaya daha rahat bir ulaşım sağlayacaklardır” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X