Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

“Voleybola yaptığınız katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz”

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

“Voleybola yaptığınız katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz”
Bu içerik 489 kez okundu.

Türkiye Voleybol Federasyonu Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Milas Belediye Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri Tuncay Karaca ve Ümit Demirbacak da hazır bulundular.

Muğla’da yapılacak olan Veteranlar Voleybol Türkiye Şampiyonası için ilimize geldiğini belirten Türkiye Voleybol Federasyonu Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, “Size de nezaket ziyaretinde bulunmak istedim. Milas’ı seviyoruz. Sizin lige gelmenizden çok mutlu olduk.Biz, voleybol sporunu seven Belediye Başkanı istiyoruz.Milas’ta olmaktan çok mutluyuz. Milas’ın 2. ligden 1. lige gelmesi büyük bir başarı. Biz de çok mutlu olduk.Voleybola yaptığınız katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz.Sayın Başkanın bu katkıları olduğu sürece Milas’a bizim bakış açımız farklı olacak.Sayın Başkan adını dünyaya duyuracak. Temennimiz 1. ligde biraz tutunarak Efeler Ligine çıkmak, hatta Avrupa’da isminizi duyuracağınıza inanıyorum. Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanım Sayın Mehmet Akif Üstündağ da sizleri 1.lige çıkmanızdan dolayı tebrik ediyor. Milas halkının her zaman voleybol coşkusunu bekliyoruz” dedi.

Ziyaretinden dolayı Göksu’ya teşekkür eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat de, voleybol sporuna katkılarının devam edeceğini belirtti ve Federasyonun Milas’a verdiği destek için teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X