Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

“Muğla’ya yapılacak yatırımları görüştük”

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR-

“Muğla’ya yapılacak yatırımları görüştük”
Bu içerik 621 kez okundu.

AKP Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir,  Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’u makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Muğla’ya yapılacak yatırımlar konusunda destek talebinde bulunduklarını belirten Gökcan ve Demir, görüşmeye ilişkin şu açıklamada bulundu:

“Sayın Bakanımıza hayırlı olsun demek ve Muğla’ya yapılacak yatırımlarla ilgili değerlendirmeler yapmak için ziyarette bulunduk. Oldukça verimli geçen görüşmemizde,

-Muğla il genelinde Toplum Yararına Programı (TYP) kapsamında çalışan 2 bin 687 hemşerimizin Eylül ayı içinde bitecek sürelerinin ve mümkünse sayısının artırılarak tekrar uzatılması,

-Köyceğiz’de Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü projesinin hayata geçirilmesi ve

-Muğla Merkezde Aktif Yaşam Merkezinin açılması başta olmak üzere yatırımlar konusunda Sayın Bakanımızdan destek istedik.

Sayın Bakanımız, aynı zamanda Ege Bölgemizi temsil ettiklerini belirterek, Muğla’ya özel önem verdiklerini ve talepleri değerlendirmeye alacaklarını ifade etti.

Sayın Bakanımızı Muğla’ya davet ettik ve en kısa sürede ilimize gelmeye çalışacaklarını belirtti.Muğlalı hemşerilerimize de selam ve sevgilerini iletti.

 

Sayın Bakanımıza, ilimize ve hemşerilerimize destekleri için teşekkür ediyoruz. Başta İl Başkanımız olmak üzere tüm teşkilatlarımızla birlikte Muğla’ya ve hemşerilerimize her alanda hizmet etmeye devam edeceğiz.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X