Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Çok güzel bir düğünle evlendiler …

ÖNDER Haber / A. Coşkun EFENDİOĞLU

Çok güzel bir düğünle evlendiler …
Bu içerik 2193 kez okundu.

Milas’ın tanınmış isimlerinden biri olan Milas Özfen Bilim Lisesi sahibi Mustafa Zeybekoğlu ve Fatma Zeybekoğlu’nun oğulları Anıl ile Eğitimci Hanife Turhan’ın kızı ve gazetemiz köşe yazarı Elif Hazal Aktaş’ın düğün merasimine, Milas’ın eğitim camiası büyük ilgi gösterdi.

Milas Karya Kır Düğün Bahçesinde 22 Temmuz Pazar günü yapılan düğüne katılım oldukça yoğun oldu. CHP Muğla Milletvekilleri Suat Özcan, Mürsel Ablan ve Burak Erbay, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ve çok sayıda davetli düğüne katılarak Elif ve Anıl’a destek oldular.

Anıl ve Elif’in nikâh şahitliği de tıpkı düğün merasimi gibi kalabalık bir şahit grubu önünde yapıldı. Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ve CHP Muğla Milletvekillerinin de nikâh şahidi olarak yer aldığı nikâh merasiminde genç çiftimiz Anıl ve Elif’in nikâhını Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat kıydı.

Güzel bir düğün töreni ile dünya evine giren genç çiftimiz Anıl ve Elif’i ve çiftimizin aileleri Fatma-Mustafa Zeybekoğlu’nu ve Eğitimci Hanife Turhan’ı gazetemiz adına kutluyor, genç çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyoruz ...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X