Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Başarılı Okçular Başkan Gürün’ü ziyaret etti

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR

Başarılı Okçular Başkan Gürün’ü ziyaret etti
Bu içerik 509 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde Samsun’da düzenlenen 15 Temmuz Şehitleri Türkiye Kupası’nda bronz madalya kazanan Muğla Büyükşehir Belediyesi Okçuluk Takımının 12 başarılı sporcusu, Muğla Büyükşehir Belediyesi Dr. Osman Gürün’ü ziyaret etti.

Türkiye Cumhuriyeti’ni her branşta başarı ile temsil edecek fikri, irfanı, vicdanı hür nesillerin yetişmesi için eğitime, spora büyük önem verdiklerini söyleyen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, spora yaptıkları yatırımların meyvesini almanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Ülkemiz genç nüfusa sahip şanslı ülkelerden. En önemlisi de Türkiye Cumhuriyeti’ni gençlere emanet edecek kadar onlara güvenen, onlara her alanda örnek olacak, yol gösterecek bir öndere, Mustafa Kemal Atatürk’e sahipler. Onun yolundan ilerleyen fikri, irfanı, vicdanı hür nesiller yetişmesi için Büyükşehir Belediyesi olarak elimizden gelen hizmetleri hayata geçiriyoruz. Yüzmeden okçuluğa, basketboldan tenise yeni spor tesisleri yaparak ve amatör kulüplerimize destek sağlayarak Muğlamızı ve ülkemizi başarı ile temsil eden sporcular yetişmesini sağlamayı amaçlıyoruz. Bunun en güzel örneğini Okçuluk kulübümüz kısa sürede elde ettiği başarılarla gösterdi.Ektiğimiz tohumların meyvesini vermesi bizleri gururlandırıyor ve mutlu ediyor. Okçuluk takımımıza ve değerli antrenörleri, aynı zamanda meslektaşıma elde ettikleri başarıları ve ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi ve Okçuluk Takımının başarılı sporcularına ve antrenörleri Dr. Ejder Sözen’e çeşitli hediyeler verdi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Okçuluk Takımında …

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi Okçuluk Takımında Haziran ayı içerisinde Yunanistan’da düzenlenen Yıldızlar Gençler Avrupa Şampiyonası’nda Okçuluk Yıldız Milli Sporcularından Makaralı Yay Erkek Takımında yer alarak Avrupa ikincisi olan Emircan Haney, Makaralı Yay Bayan Takımında Avrupa birincisi olan Sevda Yaka da bulunuyor.

Bu arada, Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin Yatağan Bencik’e yaptığı Okçuluk ve spor sahalarının da yakında hizmete gireceği bildirildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X