Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Minik yüzücüler sertifika ve madalyalarını aldılar

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Minik yüzücüler sertifika ve madalyalarını aldılar
Bu içerik 232 kez okundu.

Bodrum Belediyesi A.Ş. bünyesinde düzenlenen yüzme kursunu tamamlayan minik yüzücülerin sertifika ve madalyalarını aldıkları bildirildi.

Bodrum Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, 4 ile 15 yaş arası toplam 270 öğrencinin katılımı ile Bodrum Belediyesi A.Ş. tarafından Binnaz Karakaya Spor Salonu yüzme havuzunda düzenlenen ve yaklaşık 1 ay süren kursun bitiminde kursiyerlere sertifika ve madalyaları verildi.

 Yüzme Antrenörleri Boğaç Sülün, Sibel Emirzeoğlu Yavuz, Hülya Bilge, Buse Emirzeoğlu ve Yasemin Ağar tarafından verilen eğitimlerde keyifli vakitler geçiren öğrenciler sertifika ve madalyalarını Bodrum Belediyesi A.Ş. Müdürü Hüseyin Yıldızhan, Tesis Müdürü Ayten Özhan ve antrenörlerinin elinden aldılar.

 Binnaz Karakaya Spor Salonu yüzme havuzunda gerçekleşen törende bir konuşma yapan ve kursiyer öğrencilerle ailelerini kutlayan Bodrum Belediyesi A.Ş. Müdürü Hüseyin Yıldızhan, “Düzenlenen kursun sonunda yüzmeyi öğrendiniz. İnşallah bundan sonra da yüzme sporuna devam eder, sağlıklı bireyler olursunuz. Ben sizlere inanıyorum.Sizler de üstünüze düşen bu görevi çok iyi yerine getireceksiniz.Hepinizi kutluyorum ve sizlere başarılar diliyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X