Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Kaymakam Arslan, Kurudere Mahallesi’ni ziyaret etti

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR -

Kaymakam Arslan, Kurudere Mahallesi’ni ziyaret etti
Bu içerik 407 kez okundu.

Milas Kaymakamı Eren Arslan, ilçemize bağlı mahalleleri ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Kaymakam Arslan bu hafta Kurudere’deydi.

Kaymakam Arslan’ı, Mahalle Muhtarı Mustafa Cüce ve mahalleliler karşıladı.

Mahalle halkının dilek ve sıkıntılarını yerinde dinleyip çözüme ulaşması yönünde kurum müdürleriyle beraber mahalleyi ziyaret eden Arslan’ın bu ziyaretine Milas İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Hayrettin Fidan, Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, İlçe Sağlık Müdür Vekili Uzman Dr. Turan Ada, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran, Milas ADM Müdürü Atilla Uzunoğulları, MUSKİ ve Milas Belediyesi Fen  İşleri Müdürlüğü yetkilileri eşlik etti.

Kaymakam Arslan Kurudere mahallesinde yaptığı konuşmada; “Öncelikle misafirperverliğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu haftaki ziyaret adresimiz Kurudere Mahallesi oldu.Değerli mahalle halkından yaşadıkları mahalle hakkında taleplerini dile getirmelerini istiyorum. Dile getirilen talepleriniz not alınıp gerekli kurumlarla yazışma yapılarak çözüme ulaşması için çalışmalar yapılacaktır ”dedi.

Kaymakam Arslan’ın konuşması sonrasında mahalle muhtarı ve halkı, mahalleleri ile ilgili talep ve sıkıntılarını dile getirdiler. Bu sırada mahalle ortasından geçen derenin ıslahının yapılması talep edildi.

Mahalle halkının taleplerinin karşılanması, sıkıntılarının giderilmesi için ilgili kamu kurum-kuruluşlarının yöneticilerine talimatlar veren Kaymakam Arslan, daha sonra yapımı tamamlanan ‘İmam Evi’ni ziyaret ettikten sonra mahalleden ayrıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X