Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

AKP Muğla Milletvekillerinden iki bakana ziyaret...

ÖNDER Haber / Şahin ŞAHİN -

AKP Muğla Milletvekillerinden iki bakana ziyaret...
Bu içerik 375 kez okundu.

Yeni dönemin ilk bakanlarını ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini dile getiren ve bakanlığın görev-sorumluluk alanına giren konularda ilimizin sorunlarını gündeme getirip destek isteyen AKP Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir, ziyaretlerini sürdürüyor.

Gökcan ve Demir, son olarak İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Gençlik ve Spor  Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ettiler.

Ziyaretlerle ilgili olarak Gökcan ve Demir’in basın bürolarından yapılan ortak açıklamada şu bilgilere yer verildi:

Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan, Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ve Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir’in de katıldığı Gençlik ve Spor  Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na yapılan ziyarette, önümüzdeki günlerde ihaleye çıkartılması planlanan Marmaris Spor Kompleksi, Mevcut stadyumumuzun yerine Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatı ile “Millet Bahçesi” yapılacağından, Muğlamıza kazandırılacak daha modern bir “Muğla Park Stadyumu” yapılması, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi için yeni  yurt ihtiyacı, İlçelerimize yapılacak halı sahalar ve spor salonları yatırımları ele alındı.

İçişleri Bakanı Soylu’ya yapılan ziyarete ise, Gökcan ve Demir’in yanısıra Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan ve Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir ile Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz de katıldı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile yapılan görüşmede Milletvekilleri Gökcan ve Demir, Seydikemer’de yapılacak Hükümet Konağı ve Belediye Ek binası için teşekkür ederek, Köyceğiz Hükümet Konağı için de destek istediler. Bakan Soylu da Muğla’ya her türlü desteği vermeye çalıştığını belirterek, hemşerilerimize selamlarını iletti.

AK Parti Muğla Milletvekilleri Gökcan ve Demir, görüşmeler sonrası yaptıkları açıklamada, “Herşey Muğlamız ve Sevgili Hemşerilerimiz için” ilkesi ile çalışmalarını sürdüreceklerini belirterek, “Hemşerilerimiz rahat olsunlar. Ankara’da, TBMM’de kendileri için mücadele veren temsilcileri, bir kapıları var. Allah güç kuvvet verdiği müddetçe Muğla’nın her alanda hak ettiği noktaya gelmesi için hepbirlikte tüm gayretimizi  göstereceğiz’ dediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X