Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

İsmail Sivri’ye saygıyla

ÖNDER Haber /A.Kemal KAŞKAR -

İsmail Sivri’ye saygıyla
Bu içerik 235 kez okundu.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanı Yılmaz Karaca, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Kurucu Başkanı ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti’nin Onursal Başkanı Gazeteci İsmail Sivri’yi, aramızdan ayrılışının 11’inci yılında minnet ve şükranla andıklarını söyledi.Türk basınına unutulmaz hizmetler veren merhum İsmail Sivri’yi saygıyla andıklarını belirten Karaca, “İsmail Sivri; Anadolu’daki gazeteciler için örnek çalışmalar yaptı. Uzun dönem İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı yapan Sivri daha sonra Onursal Başkanlığa getirildi. Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun da Kurucu Başkanı olan Sivri, Federasyon’a önemli hizmetler verdi.

İsmail Sivri, Türk basın tarihindeki sayılı duayen gazeteciler arasında yer aldı.Anadolu’nun örgütlülüğüne inanmış olan Sivri, tüm meslek kuruluşlarımızı güçlü bir yapı oluşturmak amacıyla Türkiye Gazeteciler Federasyonu çatısı altında toplamayı başardı.

Türkiye Gazeteciler Federasyonu, içinde bulunduğumuz bugünlerde, merhum Sivri’nin gerçekleştirdiği vizyon ve özveri isteyen çalışmalarından güç alarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

11 yıl önce aramızdan ayrılan meslek büyüğümüz İsmail Sivri’yi vefatının yıldönümünde saygı ve minnetle anıyor, Türkiye Gazeteciler Federasyonu olarak, Sivri ailesine ve Türk basın camiasına bir kez daha başsağlığı diliyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X