Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Gökcan ve Demir, Muğlaspor’u ziyaret ettiler

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Gökcan ve Demir, Muğlaspor’u ziyaret ettiler
Bu içerik 455 kez okundu.

AK Parti Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir, AKP İl Başkanı Kadem Mete ile birlikte Muğlaspor Kulübünü ziyaret ettiler.

Kulübe gelişlerinde Kulüp Başkanı Erol Kapiz, yönetim kurulu üyeleri ve sporcular tarafından karşılanan Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir, yaptıkları görüşmede kulübün çalışmaları, mali durumu ve projeler hakkında bilgi aldılar.

Kulüp Başkanı Kapiz, önümüzdeki eğitim öğretim yılında okullarda beden eğitimi dersine katılan öğrencilerin Muğlaspor forması ile spor yapması için Milli Eğitim Müdürlüğü ile bir proje çalışmalarının olduğunu anlatarak destek istedi.

Muğlaspor kulübüne gelir getirecek projelerin hayata geçirilmesi gerektiğinin ele alındığı toplantıda, Gökcan ve Demir, Muğlaspor Kulübünün hayata geçireceği projelerinin takipçisi olacaklarını ifade ederek, kulüpte bulunan sporculara başarı dilediler.

Milletvekilleri Gökcan ve Demir, İl Başkanı Mete ile birlikte Muğlaspor ziyareti sonrasında Vali Esengül Civelik’i makamında ziyaret ederek ilimizin sorunları ve çözüm yolları konusunda görüş alışverişinde bulundular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X