Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Refika Marçalı’ya ‘teşekkür yemeği’ …

ÖNDER Haber / Şahin ŞAHİN

Refika Marçalı’ya ‘teşekkür yemeği’ …
Bu içerik 345 kez okundu.

45 yıl görev yaptıktan sonra emekli olan Milas Nüfus Müdiresi Refika Marçalı’ya mesai arkadaşları tarafından MİTSO Lokalinde bir ‘teşekkür yemeği’ düzenlendi.

Milas İlçe Nüfus Müdiresi Refika Marçalı onuruna verilen yemeğe; Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, Milas Kaymakamı Eren Arslan eşiyle birlikte katılırken, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Belediye Başkan Yardımcıları Zeynep Çınar, Faik Karagöz, bazı kurum amirleri, Marçalı’nın ailesi ve çocukları ile Nüfus Müdürlüğündeki mesai arkadaşları katıldılar.

Gecede ilk konuşmayı yapan Refika Marçalı, “Çok gururluyum ve mutluyum. 45 yıllık hizmet döneminden sonra bana bu geceyi yaşatan Sayın Kaymakamım Eren Arslan’a, Nüfus şefim Canan Köksal’a ve hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 11 yıllık memuriyet ve 34 yıllık müdürlük yaşantıma son veriyorum. Bu süreçte görevimi düzgün yapmaya, Milaslılara layık olmaya çalıştım” diyerek, görev süresinde birlikte çalıştığı mesai arkadaşlarına teşekkür etti.

45 yıllık memuriyetin ardından emekliye ayrılması nedeniyle onuruna verilen yemekte Refika Marçalı’nın ardından Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat ve Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir de kısa konuşmalar yaparak, verdiği emekler için Marçalı’ya teşekkür ettiler.

Yapılan konuşmaların ardından, emekliye ayrılan Marçalı’ya birer teşekkür plaketi takdim edildi.

Öte yandan Refika Marçalı’nın aynı zamanda doğum günü olması nedeniyle bir de sürpriz doğum günü pastası kesildi ...

 

Teşekkürler Sayın Marçalı …

Milas ÖNDER Gazetesi olarak Sayın Refika Marçalı’ya, gerek Nüfus İşleri Müdürlüğü görevini başarıyla yapması ve gerekse bütün görev süresi boyunca biz basın çalışanlarıyla hep kolaylaştırıcı iletişim içinde olması nedeniyle teşekkürlerimizi sunuyor, emeklilik yaşamında sağlıklı, mutlu günler, yıllar diliyoruz …

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X