Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

“Maçlarımızı Milas’ta oynamak istiyoruz!”

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

“Maçlarımızı Milas’ta oynamak istiyoruz!”
Bu içerik 376 kez okundu.

2018 - 2019 voleybol sezonunda Türkiye Birinci Voleybol Liginde mücadele edecek olan ilçemiz ve ilimiz temsilcisi Milas Belediyespor Büyük Erkekler Voleybol Takımı sporcularını tanıtım toplantısı dün Milas Atatürk Spor Kompleksinde yapıldı.

Sporcu tanıtım toplantısına Milas Belediye Başkanı ve Milas Belediyespor Kulüp Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediyespor Kulübü Yöneticileri, takımın Teknik Sorumlusu Osman Çakıray, Antrenör Sefa Koşar, Alan Antrenörü Mustafa Arıkan, Milas Belediyesi Spor Birimi Sorumlusu Ümit Demirbıçak ve takımın sporcuları ile basın mensupları katıldılar.

Milas Belediyespor Büyük Erkekler Voleybol Takımının Milas basını ile tanışması adına düzenlenen toplantının açılış konuşmasını yapan Başkan Tokat, yeni sezonda takımının kadrosunu oluşturan yeni ve eski tüm sporculara yeni sezonda başarı dileklerini ileterek başladığı konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Milas’ı voleybolda hak ettiği yere ulaştırmak için başlattığımız mücadelemizde bizimle birlikte olacağınız için hepinize teşekkür ediyorum. Geçen sene ikinci voleybol liginde yakaladığımız büyük başarı ve bu başarı sonrasında çıktığımız Birinci Ligde bu sene çıtamızı daha da yükseğe çıkarttık.Milas voleybolu seviyor.Milas voleybol izlemeyi de seviyor.Geçen sene bunun örneklerini maçlarımızda çok net gördük.Taraftarlarımızın büyük desteğini aldık.Bu sene aramıza yeni katılan sporcularımız ve geçen sene aramızda olan ve bu sene de bizimle birlikte olan eski sporcularımızla kadromuzu teknik sorumlumuz Osman Çakıray’ın talepleri doğrultusunda güçlendirdik.

Umut ediyorum ki bu sene beklentilerimize yine hep birlikte ve yine çok çalışarak ulaşacağız, tüm sporcularımızı bizim hedeflerimiz, beklentilerimiz doğrultusunda titizlikle araştırarak seçtik.

 

Maçlarımızı Milas’ta oynamak istiyoruz

Yeni sezonda lig müsabakalarımızı Milas’ta oynamak istiyoruz.Bu konu ile ilgili olarak da gerekli yerlere başvurumuzu yaptık.Milas’ın mevcut spor salonunun birkaç ay içinde yıkılarak yeniden yapılacağını öğrendik.Bu nedenle farklı bir ilçede ya da ilde lig maçlarımıza taraftarlarımızı götürmek adına sıkıntılar yaşayacağımız için maçlarımızı Milas’ta ve Belediyemizin yaptığı şu anki ‘Atatürk Spor Kompleksi’nde oynamak istiyoruz.Umut ediyorum ki talebimiz uygun görülür ve ne takımımız ne de taraftarlarımız mağdur edilmez.

Ben, aramıza yeni katılan ve geçen sezon aramızda bulunan tüm sporcularımıza Milas’a hoş geldiniz diyorum ve birlikte büyük bir ailenin parçaları olarak 2018 - 2019 voleybol sezonunda başarı grafiğimizi daha da yükseğe çıkartacağımıza inandığımı belirtmek istiyorum.”

Başkan Tokat’ın yaptığı konuşma sonrasında voleybol takımın tüm sporcuları kendilerini tanıtarak yeni sezonda Türkiye Birinci Voleybol Liginde mücadele edecekleri ligde Milas ve takım için gereken her şeyi yapacaklarını söylediler.

 

Basın mensuplarının sorularını yanıtladılar

Milas Belediyespor Büyük Erkekler Voleybol Takımı Sporcularının tanıtım toplantısında basın mensuplarının sorularına da yanıtlar verildi.

Takım kadrosuna yeni katılan sporculara yönelik, “Neden Milas’ı ve Milas Belediyespor’u tercih ettiniz” sorusuna, sporcular adına konuşan Anıl Tokat, Milas Belediyesi Teknik Sorumlusu Osman Çakıray ve Sefa Koşar’ı daha önceden tanıdıklarını, onların takımın başında olmasının kendilerinin Milas’a gelmesinde etkili olduğunu söyledi.

Başkan Muhammet Tokat, Milas basınının Milas’ın spordaki başarısının artması için yaptığı çalışmaları çok iyi bildiğini, bu anlamda yeni sezonda Milas basınına da büyük iş düştüğünü belirterek, “Hem Profesyonel voleybol takımımızı hem de Milas’ı her zaman gündemde tutmak siz basın mensuplarının destekleri ile olacaktır. Sporda bir başarı gelecekse bu başarı hepimizin müşterek birlikteliği ve çalışmalarıyla olacaktır” dedi ve basın mensuplarına teşekkür etti.

 

 

“Başarı hepimizindir”

Milas Belediyesi Büyük Erkekler Voleybol Takımı Teknik Sorumlusu Osman Çakıray da yaptığı konuşmada, 2017 - 2018 sezonu ile ilgili bir değerlendirme yaparak, “Geçen sezon Milas için voleybolda önemli bir başarı yakaladık ve bu başarımızın sonucunu da Voleybol Birinci Lige çıkarak aldık. Başarıda en büyük pay sahibi olanlar; takımımıza, sporcularımıza ve bizlere inanan güvenen Belediye Başkanımız ve Kulüp Başkanımız Muhammet Tokat ile Kulübümüzün yönetiminde yer alan diğer yöneticilerimizdir. Sporcularımızla birlikte bu güveni boşa çıkartmadığımız için çok mutluyuz.Bu sene aramıza yeni katılan sporcularımız ve kadromuzdaki diğer sporcularımızla birlikte aynı başarıyı Birinci Lig mücadelemizde de yapmak için çalışacağız.

Geçen sene olduğu gibi bu sene de bizlere destek olan taraftarlarımıza, basın mensuplarımıza ve Milaslı voleybolseverlere teşekkür ediyorum.Başarı hepimizin başarısıdır” dedi.

2018 - 2019 Voleybol Birinci Ligde mücadele edecek olan ilçemiz temsilcisi Milas Belediyespor Büyük Erkekler Voleybol Takımı sporcularının tanıtım toplantısı, günün anısına, sporcuların Kulüp Başkanı ve yöneticileriyle çektirdikleri fotoğrafla sona erdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X