Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Milas Gençlikspor’da Sporcular ve Yönetim buluşması

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Milas Gençlikspor’da      Sporcular ve Yönetim buluşması
Bu içerik 251 kez okundu.

İlçemizin güzide spor kulüplerinden biri olan Milas Gençlikspor 2018 - 2019 spor sezonu öncesi ilk toplantısını Milas Latmos kafe restoranda yaptı.

Futbolcu, teknik heyet ve yönetim ekibinin tanışma toplantısında bir konuşma yapan Milas Gençlikspor Kulübü Başkanı Ersin Köksal, “Yeni sezonda mücadele edeceğimiz Muğla Birinci Amatör Küme Futbol Liginde hepinize başarılar diliyorum” dedi ve sözlerini şöyle sürdürdü:

“Geçtiğimiz sezon yer aldığımız Muğla İkinci Amatör Futbol Liginde yaşadığımız sezon sonu şampiyonluğu sonrasında kulüp olarak büyük bir mutluluk duyduk. İkinci Amatör Kümede Milas’ı başarıyla temsil ettik.Milaslı futbolseverlerin de oynadığımız oyunla sevgisini ve beğenisini kazandık.Başarımızın ödülünü de şampiyon olarak elde ettik.Yeni sezonda yeni bir ligde yine Milas adına mücadele edeceğiz. Yer alacağımız ligde siz sporcularımızın bizleri, kulübümüzü ve Milas’ı hem oyununuzla hem de kişiliklerinizle yine başarıyla temsil edeceğinize olan inancımız ve güvenimiz tamdır. Aramıza yeni katılan sporcu ve yönetici arkadaşlarıma da bu vesileyle hoş geldiniz diyorum. Umut ediyorum ki yeni sezonda hedefimiz olan şampiyonluğa hep birlikte ulaşır ve Süper Amatör Küme Futbol Ligine yükselme başarısı gösteririz.”

Milas Gençlikspor Kulübü Futbol Takımı Antrenörü Ali Akın Çilek de yaptığı konuşmada, geçen sene olduğu gibi yeni sezonda da hedeflerinin Milas Gençlikspor ve Milas’ı katılacakları liglerde en iyi şekilde temsil etmek olduğunu vurgulayıp “İnanıyorum ki hep birlikte çok güzel bir lig mücadelesi içinde olacağız. Hepinize başarılar dilerim” dedi.

14 Ağustos Salı günü yapılan Milas Gençlikspor sporcu teknik heyet ve yönetim tanışma toplantısında takımın sporcuları ve yönetime yeni katılanlar da kendilerini tanıttılar.Toplantı daha sonra futbolcuların kulüple anlaşmasını simgeleyen imza töreni ile devam etti.

Kulüp forması ile günün anısına fotoğrafı çektiren futbolcular, ortak olarak yaptıkları açıklamada, yeni sezonda Milas Gençlikspor formasını giyecek olmaktan dolayı mutlu olduklarını belirterek, “Hedefimiz Süper Amatör Kümedir” dediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X